Szukaj

SZOK! Po 10 latach związku Alessandra Ambrosio zerwała zaręczyny! Powód? Kuriozalny!

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio zerwała z chłopakiem

Przez dziesięć lat byli nierozłączni, ale wspólna dekada nie wystarczyła, by uratować ich związek. Alessandra AmbrosioJamie Mazur rozstali sięWszystko wskazuje na to, że modelka bardziej ceniła swoją karierę niż ukochanego i dzieci.

Piękna modelka i przystojny biznesmen zaręczyli się niedługo po poznaniu – w 2008 roku. W tym samym roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko – córeczka Anja Louise. W 2012 roku parze urodziło się kolejne dziecko – syn  Noah Phoenix.

Jeszcze w 2016 roku Ambrosio zapewniała, że jej związek z Jamiem ma się doskonale. A sekretem jego powodzenia miały być częste rozłąki i regularne randki.

Dużo podróżuję i myślę, że to pomaga utrzymać tę iskrę między nami – mówiła Alessandra w wywiadzie udzielonym magazynowi Cosmopolitan. – Nie jestem osobą, która codziennie jest w domu. Ale raz, albo dwa razy w tygodniu ja i on idziemy na kolację.

Brazylijka przyznała też, że pomimo zaręczyn, nie spieszy się do ołtarza:

Jestem z nim zaręczona od ośmiu lat – mówiła w 2016 roku. – Więc ślub nie jest moim priorytetem. W moim życiu wiele się dzieje i nie wyszłam za maż, bo jestem na to zbyt zajęta. Pomyślę o tym, kiedy będę miała wolne.

Najwyraźniej Alessandrze zabrakło wolnego czasu, bo nie tylko nie doszło do ślubu, ale para zakończyła swój związek. Okazuje się, że napięty grafik Alessandry, w którym nie było miejsca na rodzinę i ślub okazał się być zbyt wielką przeszkodą. Najwyraźniej Mazurowi nie wystarczyło regularne randkowanie? A wy co myślicie o takim patencie na związek?

Aniołki Victoria’s Secret podczas afterparty tegorocznego show: Kendall Jenner, Gigi Hadid, Irina Shayk…

HOT! Magdalena Frąckowiak nawet na zakupach wygląda jak z wybiegu Victoria’s Secret!

A to numer! Jedna z najpopularniejszych modelek Victoria’s Secret dopiero szła po wybiegu w seksownej bieliźnie a już dziś ogłasza światu że jest w ciaży!


Alessandra Ambrosio i jej były narzeczony – Jamie Mazur

Alessandra Ambrosio i jej były narzeczony – Jamie Mazur

Alessandra Ambrosio i jej były narzeczony – Jamie Mazur

Alessandra Ambrosio i jej były narzeczony – Jamie Mazur

Alessandra Ambrosio z narzeczonym i dziećmi

Alessandra Ambrosio z narzeczonym i dziećmi

×