Szukaj

Aleksandra Żebrowska w sprytny sposób zdradziła płeć dziecka i zachęciła do udziału w wyborach

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski

Aleksandra Żebrowska jest już na finiszu ciąży. Żona aktora chętnie chwali się w mediach społecznościowych swoimi krągłościami i z dumą pokazuje brzuszek. Właśnie zdradziła płeć swojego kolejnego dziecka. Urodzi syna, czy córkę?

Aleksandra Żebrowska wiadomość o ciąży przekazała na początku marca. Na Instagramie zaprezentowała zdjęcia swoich ciążowych zachcianek, a na potwierdzenie dodała hasztag, który nie pozostawił żadnych wątpliwości: #pregnancyannounsement, czyli zawiadomienie o ciąży. Od tamtej pory na jej profilu pojawiają się zdjęcia, na których nie ukrywa swoich krągłości, a swój obfitych już rozmiarów brzuszek pokazuje fanom w pełnej krasie.

Żona Michała Żebrowskiego już powoli może odliczać dni do porodu. Ola jest już doświadczoną mamą, ponieważ małżeństwo ma także dwóch starszych synów. W 2010 roku na świat przyszedł Franciszek, a trzy lata później urodził się Henryk. Przyszła mama jest już w trzecim trymestrze ciąży, a rodzina Żebrowskich sądząc po rozmiarach brzuszka, powiększy się już za kilka dni.

Aleksandra Żebrowska zdradziła płeć dziecka: urodzi syna, czy córkę?

Na ostatnim ze zdjęć, jakie pojawiły się na Instagramie Oli, ponownie pokazała ona swoje ciążowe krągłości. Przyszła mama pozuje w stroju kąpielowym, a nawet pokazuje swoje zachcianki. W jej rękach widzimy słoik ogórków kiszonych. Żona Michała zagryza swój smakołyk, a jednocześnie zachęca wszystkich do udziału w drugiej turze wyborów. Przypomnijmy, że po raz kolejny głos na swojego kandydata będziemy mogli oddać już 12 lipca.

Pod zdjęciem ciężarnej naszą uwagę zwrócił jeden hasztag. Gwiazda ponownie w ten sam sposób przekazała niezwykle ważną wiadomość. Okazuje się, że w rodzinie Żebrowskich, już wkrótce pojawi się kolejny chłopiec. Ola Żebrowska urodzi trzeciego syna!

Rafał czy Andrzej? #itsaboy #idznawybory – czytamy pod zdjęciem.

Internauci zdali się nie zauważyć opisu informującego o płci dziecka i tylko w nielicznych komentarzach pojawiły się gratulacje dla przyszłych rodziców. My oczywiście się do nich dołączamy i czekamy na szczęśliwe rozwiązanie.

 

 

 


Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska eksponuje brzuszek

Aleksandra Żebrowska eksponuje brzuszek

Ola Żebrowska pokazała ciążowy brzuszek

Ola Żebrowska pokazała ciążowy brzuszek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×