Szukaj

Ola Żebrowska rozpoczęła 40. tydzień ciąży. Zaprezentowała swoje ogromne krągłości w bikini

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska jest już na finiszu ciąży. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z wakacji nad Bałtykiem. Zaprezentowała także ogromny brzuszek ubrana jedynie w bikini.

Aleksandra Żebrowska wiadomość o ciąży przekazała na początku marca. W social mediach zaprezentowała zdjęcia swoich ciążowych zachcianek, a na potwierdzenie dodała hasztag, który nie pozostawił żadnych wątpliwości: #pregnancyannounsement, czyli zawiadomienie o ciąży. Od tamtej pory na jej profilu pojawia się mnóstwo zdjęć, na których pokazuje swój sporych rozmiarów brzuszek w pełnej krasie. Pod każdym takim postem pojawia się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanów.

Gwiazda ze swoimi obserwatorami postanowiła podzielić się także płcią dziecka. Na swoim koncie dodała zdjęcie, na którym zajada się kiszonymi ogórkami, ale najważniejszy był tutaj hastag, który zdradził, że wkrótce rodzina Żebrowskich powita na świecie kolejnego chłopca.

Żona Michała Żebrowskiego już powoli może odliczać dni do porodu. Ola jest już doświadczoną mamą, ponieważ małżeństwo ma także dwóch starszych synów. W 2010 roku na świat przyszedł Franciszek, a trzy lata później urodził się Henryk. Przyszła mama jest już w trzecim trymestrze ciąży. Teraz nie musi patrzeć już w kalendarz a na zegarek, bo do porodu nie zostały dni, ale godziny. Przyszła mama właśnie pochwaliła się, że rozpoczął się 40. tydzień ciąży.

Aleksandra Żebrowska na finiszu ciąży. Poród lada dzień

Przez cały okres ciąży na profilu Oli pojawiają się kolejne zdjęcia, na których możemy podziwiać ją w błogosławionym stanie. Przyszła mama nie ma żadnych oporów przed prezentowaniem swojej figury, dlatego często są to zdjęcia w samym bikini. Tak jest również tym razem. Żona aktora pochwaliła się, że wkroczyła w 4o. tydzień, ciąży, a przy okazji zapozowała w bikini odsłaniając pokaźnych rozmiarów brzuszek.

Z opisu wiadomo również, że Ola znajduje się we Władysławowie i w pełni korzysta z pięknej pogody. To prawdopodobnie ostatni chwile, gdy może pozwolić sobie na błogi odpoczynek. Już wkrótce bowiem będzie miała pełne ręce roboty.

 

 


Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska eksponuje brzuszek

Aleksandra Żebrowska eksponuje brzuszek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×