Szukaj

Żona Michała Żebrowskiego jest w ciąży. Pokazała zaokrąglony brzuszek w bikini. Co za widok!

Żona Michała Żebrowska pokazała odważne zdjęcie w trzeciej ciąży. Po raz pierwsze zaprezentowała swój zaokrąglony brzuszek. Zdjęcie powstało na tarasie, w czasie domowej sielanki. Ale widoki!
Aleksandra Żebrowska w ciąży

Aleksandra Żebrowska w ciąży

W ciągu ostatnich dni pogoda znacznie się poprawiła. Słońce i wysoka temperatura spowodowały, że z pąków wyrywają się liście, a wszystkie kwiaty, które rozkwitają o tej porze roku, cieszą oczy swoimi kolorami. Z takiej pogody możemy korzystać w ograniczonym zakresie, bo obowiązują nas bardzo restrykcyjne przepisy wprowadzone przez rząd. Pozostają ogródki i balkony, żeby zażyć słonecznej kąpieli. Tak zrobiła też Aleksandra Żebrowska i skorzystała z opalania na tarasie.

Aleksandra Żebrowska w ciąży. Zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem

Na początku marca tego roku Aleksandra w sprytny sposób poinformowała swoich fanów i opinię publiczną o kolejnej, trzeciej już ciąży. Zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym przedstawiła zestaw swoich jedzeniowych zachcianek: cztery kromki chleba z masłem i musztardą, a obok dwa kiszone ogórki.

View this post on Instagram

???? #pregnancyannouncement

A post shared by Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska) on

Przekaz był czytelny, ale dla pewności żona Michała Żebrowskiego opatrzyła swój post hasztagiem: #pregnancyannounsement, czyli zawiadomienie o ciąży. Nikt już nie miał wątpliwości, że Aleksandra i Michał Żebrowscy spodziewają się kolejnego potomka. Potem jeszcze pojawiło się króciutkie wideo z pokaźnym już brzuszkiem, do którego Aleksandra zapozowała ubrana w zabawny, ciepły kombinezon. Teraz jednak mamy ten ciążowy brzuszek w prawie całej okazałości. Odrobinę zasłania go książka, którą zapewne umila sobie czas przyszła mama.

Żebrowscy z dwójką synów przebywają aktualnie w swoim domu na Podhalu. To tam zostało zrobione ciążowe zdjęcie. Aleksandra podpisując je, pozwoliła sobie na uroczy żart:

Hodując sobie mały stoliczek – napisała.

Najwyraźniej ciąża służy przyszłej mamie, bo wygląda fantastycznie. A pod postem błyskawicznie zaroiło się od komplementów, jak i gratulacji:

  • Niech urodzi się w pięknym świecie 🙂
  • Olka, Co za życie
  • …Pięknie Ola
  • cudowne zdjęcie, takich naturalnych bez pozowania już się nie spotyka ,brawo
  • Brzuszek zaokrąglony, Pięknie wygląda

Prawda, że pięknie?


Aleksandra Żebrowska z ciążowym brzuszkiem

Aleksandra Żebrowska z ciążowym brzuszkiem

Michał i Ola Żebrowscy

Michał i Ola Żebrowscy

Michał i Ola Żebrowscy

Michał i Ola Żebrowscy

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×