Szukaj

Ola Żebrowska pokazała pozę „na prezesa”. Rozbawione fanki komentują: „Najlepsze co dziś zobaczyłam” 

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska

Aleksandra Żebrowska na Instagramie dodała zdjęcie, na którym pozuje z synem. W kreatywny sposób odniosła się do sytuacji w kraju i rozbawiła internautki. Co napisała?

Aleksandra Żebrowska została mamą po raz trzeci. Wraz z mężem Michałem powitali na świecie synka, Feliksa. Od momentu porodu dumna mama co jakiś czas udostępnia zdjęcia z chłopcem, a także wypowiada się na temat macierzyństwa. Tak jak kilka tygodni temu, gdy pokazała bardzo intymny kadr.

Żebrowska udostępniła fotografię, która powstało o 3:46. Chłopczyk zbudził się na jedzenie, o czym jego mama w zabawnym stylu poinformowała na Instagramie. W opisie oznaczyła lokalizację jako „bar mleczny” i zdradziła, że jest to magiczna godzina.

Aleksandra Żebrowska z synkiem. Pokazuje pozę „na prezesa”

Żebrowska nowy post na Instagramie dodała w środę. Pozuje bez makijażu, uśmiecha się do obiektywu. Synek tuli się do jej piersi. Uwagę przyciąga jednak spora, ciemna plama na jego plecach. Aleksandra zabawnie do niej nawiązała w opisie pod zdjęciem. Przy okazji wyraziła poparcie dla Strajku Kobiet:

“Na prezesa”  #wyszlobokiem #mood #strajkkobiet

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

“Na prezesa” ⚡️ #wyszlobokiem #mood #strajkkobiet 💪

Post udostępniony przez Aleksandra Żebrowska (@olazebrowska)

Rozbawione internautki w komentarzach piszą, że jest to jeden z lepszych postów, jaki pojawił się ostatnio w sieci, doceniają poczucie humoru Oli:

  • Tak, najlepsze jest, to kiedy jesteśmy już w gotowości do zasypiania na noc i tu niespodzianka. Dziecko rozbudzone, bo trzeba przebrać i umyć. Kocham takie sytuacje.
  • Pozdrowienia dla Was. Jest moc. Najlepsze co dziś zobaczyłam.
  • Uwielbiam Pani poczucie humoru. Jest pani super babką.
  • To się nazywa mieć podejście do życia.
  • Pani Olu, uwielbiam Panią! Trzeba nam więcej takich kobiet. Dystans albo wszyscy zginiemy (dziś nabiera dodatkowego znaczenia).

Warto wspomnieć, że nie jest to pierwszy wpis Oli, który zachwycił internautki. Żywiołowych reakcji nie brakowało też pod wpisem, w którym pokazała karmienie piersią. Fanki dziękowały jej za ten post.


Ola Żebrowska z synem

Ola Żebrowska z synem

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska pokazała nowe zdjęcie z synkiem

Ola Żebrowska pokazała nowe zdjęcie z synkiem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×