Aleksandra Szwed pokazała nowe zdjęcie córki. Malutka nieźle wyrosła i ma uroczą czuprynkę. Można się rozpłynąć

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed kilka miesięcy temu po raz drugi została mamą. Gwiazda właśnie pochwaliła się w sieci nowym zdjęciem córeczki. Jakie ona ma urocze włoski. 

Aleksandra Szwed karierę przed kamerami zaczynała jako mała dziewczynka. To właśnie wtedy trafiła na plan serialu Rodzina zastępcza. Tam wcieliła się w postać rezolutnej Elizy, która była jedną z adoptowanych córek państwa Kwiatkowskich. Na planie pojawiała się regularnie przez kilkanaście lat i dosłownie dorastała na oczach widzów. Od tej pory zdecydowanie nie może ona narzekać na brak zainteresowania swoją osobą. Jej życie śledzą fani i kolorowa prasa.

Ola wspaniale poukładała nie tylko karierę, ale także życie prywatne. Od kilku lat jest w bardzo szczęśliwym związku z Krzysztofem Białkowskim. Zakochani doczekali się już dwojga dzieci. Razem wychowują synka Borysa, który skończył 6 lat, a kilka miesięcy temu powitali na świcie córeczkę. Gwiazda szczęśliwą nowinę o tym, że jest w kolejnej ciąży ogłosiła w Prima Aplrilis, dlatego wielu fanów myślało, że jest to żart. Po kilku dniach rozwiała wszelkie wątpliwości, pokazując kolejne zdjęcia ze sporych rozmiarów brzuszkiem.

Aleksandra Szwed pokazała zdjęcie córki

Ku uciesze fanów gwiazda jest bardzo aktywna w sieci. Na bieżąco chwali się ona kadrami, na których możemy zobaczyć, jak wyglądają kulisy jej pracy, ale też czas spędzony z rodziną. Zdjęcia dzieci publikuje niezwykle rzadko, dlatego każdy z takich kadrów to prawdziwy rarytas dla jej obserwatorów. Ostatnimi fotografiami córeczki pochwaliła się tuż po jej narodzinach. Teraz jej pociecha już samodzielnie siedzi i ma uroczą burzę włosów.

Dumna mama postanowiła pokazać, jak razem spędzają wolne dni. Pogoda sprzyja odpoczynkowi na świeżym powietrzu, dlatego nie dziwi fakt, że przebywają w ogrodzie. Widać, że malutką bardzo zainteresowały stokrotki.

Gdy maj, a na trawniku kwietny gaj – napisała.

Pod zdjęciem szybko pojawiły się komentarze od zachwyconych fanów, którzy nie mogą się nadziwić, że pociecha gwiazdy tak szybko wyrosła. Na zdjęciu widzimy także nogi partnera Oli, który swoimi butami idealnie dopasował się do okoliczności przyrody.


Aleksandra Szwed pokazała córkę

Aleksandra Szwed pokazała córkę

Ola Szwed pokazuje córkę

Ola Szwed pokazuje córkę

Ola Szwed pokazała syna

Ola Szwed pokazała syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×