Ola Szwed ma dosyć wścibskich spojrzeń. Apeluje o wyrozumiałość dla karmiących mam

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed

Aleksandra Szwed po raz drugi została mamą. Chętnie opowiada o macierzyństwie i dzieli się zdjęciami kilkutygodniowej dziewczynki. Teraz ma do przekazania ważny apel. 

Aleksandra Szwed od dziecka występowała przed kamerą. W wieku 8 lat rozpoczęła swoją aktorską przygodę w produkcji Polsatu – Rodzina zastępcza. Zagrała adoptowaną córkę państwa Kwiatkowskich. Dorastała na oczach milionów widzów. Serial otworzył jej drzwi do kariery. Dzięki niemu otrzymała propozycje udziału m.in. w: Tańcu z Gwiazdami, Twoja twarz brzmi znajomo, Star Voice. Gwiazdy mają głos. Szwed może poszczycić się także rolą prowadzącej w programie Ninja Warrior Polska. Ostatni rok był dla wszelako uzdolnionej gwiazdy równie wymagający. Co prawda odeszła na chwilę z show-biznesu, ale została mamą po raz drugi!

Dwa miesiące temu, na świat przyszła córka Aleksandry. Aktorka po 6 latach ponownie zaszła w ciążę i urodziła zdrowego Borysa. Zapytana przez reporterkę Jastrząb Post, czy planuje powrócić do pracy, odpowiedziała:

Uważam, że absolutnie można się spełniać zawodowo, mając dzieci. A można też wybrać bycie mamą, będąc w domu i spełniać się w takiej materii. Ja wybrałam to pierwsze, nie żałuję. Nie widzę w tym żadnych problemów, bo mam fantastycznego partnera, który spełnia się w roli ojca znakomicie, w związku z tym radzimy sobie z tym.

Aleksandra apeluje o wyrozumiałość dla karmiących mam

Szwed bardzo często prawi o macierzyństwie, a na swoim Instagramie chętnie publikuje zdjęcia potomka. Ostatnio wyjawiła nam, czy karmi piersią kilkutygodniową dziewczynkę:

Ja karmię, ale chciałam zaapelować do pań po drugiej stronie, aby pamiętały o tym, że to jest kwestia mega indywidualna i aby nie zwracały uwagi na to, kto i kiedy.

31-latka prosi również o wyrozumiałość dla karmiących mam w miejscach publicznych:

Ze względu na swój własny komfort, lubię mieć zapas pokarmu w butelce przy sobie. Jest bardzo wiele kobiet i dzieci, które potrzebują karmienia piersią. Nie mam absolutnie nic przeciwko temu, wręcz mnie to rozczula. Wiem, jak ważne są to chwile. Matka karmiąca nie powinna się zamykać w czterech kątach. Z każdym porodem uczymy się swojego ciała na nowo. Nawet neutralne komentarze wydają się bardziej kąśliwe i raniące. Bądźcie ciepli i mili dla mamusiek – apelowała w rozmowie z Pudelkiem.

Przyłączamy się do apelu Oli.


Ola Szwed pokazuje córkę

Ola Szwed pokazuje córkę

Ola Szwed pokazuje córkę

Ola Szwed pokazuje córkę

Ola Szwed pokazała syna

Ola Szwed pokazała syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×