Takiego skandalu w show-biznesie nie było od lat! Gwiazda „Pytania na Śniadanie” padła ofiarą poważnych zarzutów! „Rozwaliła moje małżeństwo!”

Zdjęcie (1) Takiego skandalu w show-biznesie nie było od lat! Gwiazda „Pytania na Śniadanie” padła ofiarą poważnych zarzutów! „Rozwaliła moje małżeństwo!”

[1/8] Aleksandra Rosiak, Tomasz Wolny - Wielki Test o Zdrowiu

Zdjęcie (2) Takiego skandalu w show-biznesie nie było od lat! Gwiazda „Pytania na Śniadanie” padła ofiarą poważnych zarzutów! „Rozwaliła moje małżeństwo!”

[2/8] Aleksandra Rosiak na Festiwalu Filmowym w Gdyni 2016

Zdjęcie (3) Takiego skandalu w show-biznesie nie było od lat! Gwiazda „Pytania na Śniadanie” padła ofiarą poważnych zarzutów! „Rozwaliła moje małżeństwo!”

[3/8] Aleksandra Rosiak, Łukasz Nowicki, prowadzący Złote Lwy

Zdjęcie (4) Takiego skandalu w show-biznesie nie było od lat! Gwiazda „Pytania na Śniadanie” padła ofiarą poważnych zarzutów! „Rozwaliła moje małżeństwo!”

[4/8] Aleksandra Rosiak zastąpi Grażynę Torbicką

Zdjęcie (5) Takiego skandalu w show-biznesie nie było od lat! Gwiazda „Pytania na Śniadanie” padła ofiarą poważnych zarzutów! „Rozwaliła moje małżeństwo!”

[5/8] Aleksandra Rosiak nową gwiazdą TVP

Zdjęcie (6) Takiego skandalu w show-biznesie nie było od lat! Gwiazda „Pytania na Śniadanie” padła ofiarą poważnych zarzutów! „Rozwaliła moje małżeństwo!”

[6/8] Aleksandra Rosiak - kto to?

Zdjęcie (7) Takiego skandalu w show-biznesie nie było od lat! Gwiazda „Pytania na Śniadanie” padła ofiarą poważnych zarzutów! „Rozwaliła moje małżeństwo!”

[7/8] Aleksandra Rosiak - kto to?

Zdjęcie (8) Takiego skandalu w show-biznesie nie było od lat! Gwiazda „Pytania na Śniadanie” padła ofiarą poważnych zarzutów! „Rozwaliła moje małżeństwo!”

[8/8] Aleksandra Rosiak odbiła męża innej?

Komentarze

×