Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Seksbomba z “Kobiet mafii” rozebrała się do “Playboya”! Sesja na styczeń podnosi ciśnienie!


Jest na co popatrzeć!

Playboy z Aleksandrą Popławską

Aleksandra Popławska w magazynie Playboy na styczeń 2019. Rozbierana sesja z 42-letnią aktorką, gwiazdą filmów Kobiety mafii jeszcze w grudniu trafi do sprzedaży. Zobacz nagie i gorące zdjęcia.

Nagie zdjęcia Aleksandry Popławskiej w Playboyu

Aleksandra Popławska, która niedawno skończyła 42 lata, ma ciało, którego zazdrościć jej mogą znacznie młodsze koleżanki. Nic więc dziwnego, że to właśnie ona pojawiła się na okładce magazynu Playboy na styczeń 2019. Jak się zaprezentowała?

Okładka po raz pierwszy szerszej publiczności została udostępniona na Instagramie. Twórcy polskiej wersji magazynu opublikowali w sieci zdjęcie, na którym Aleksandra Popławska pozuje w czarnym przezroczystym stroju i srebrnych szpilkach. Trzeba przyznać, że wyszła bardzo seksownie:

Nowy Playboy, a w nim zmysłowa Aleksandra Popławska – czytamy w opisie dołączonym do zdjęcia.

Podobne zdanie na ten temat mieli czytelnicy Playboya. To właśnie oni pod adresem polskiej aktorki nie szczędzili komplementów:

  •  Najpiękniejsza Polska aktorka. Pędzę do kiosku
  • Zawsze chciałem ja zobaczy. Wreszcie będę miał ja tylko dla siebie
  • Przepiękne zdjęcie
  • Okładka ZDECYDOWANIE zachęca do zakupu!!! Normalnie aż nie mogę oderwać wzroku!!!
  • O cholera. Ale nie spodziewałbym się.

Dodajmy, że w najnowszym numerze znalazły się nie tylko zmysłowe nagie zdjęcia, ale także wywiad z Popławską. Gwiazda obu części filmu Kobiety mafii przyznała, że nagość nigdy nie stanowiła dla niej problemu.

Popławska podczas sesji dla Playboya miała bardzo komfortowe warunki, które sprawiły, że nie wstydziła się swojego ciała:

Mogłam pracować z dziewczynami, które znam i lubię. Fotografka Iza stworzyła znakomitą atmosferę, czułam się jak w domu. Małgosia, Magda i Maja dopilnowały, żeby makijaż i fryzura były naturalne, nieprzesadnie wystylizowane, tak jak lubię. Przesada w stylizacji oznaczałaby wulgarność, a tego chciałam uniknąć. Wszystkim nam zależało na tym, żeby pokazać kobietę nagą, ale nie bezbronną. Kobietę, dla której nagość jest czymś naturalnym i organicznym, nie jest potraktowana podmiotowo. Moim zdaniem tylko taka kobieta może być naprawdę pociągająca.

Zdecydujecie się kupić najnowszy numer magazynu? Do sklepów trafi jeszcze przed świętami, zatem mamy idealny prezent na gwiazdkę 🙂

Gwiazdy na premierze filmu „Kobiety mafii”: Julia Wieniawa, Kasia Warnke, Olga Bołądź, Sarsa

TeleKamery 2018: Znamy zwycięzców! Kto dostał nagrodę w poszczególnych kategoriach? Oto pełne wyniki!

Gwiazdy na premierze filmu „Podatek od miłości”: Magdalena Różczka, Małgorzata Rozenek, Kayah, Agnieszka Hyży, Majka JeżowskaCKM czy Playboy? Który magazyn wybierasz?

×