Aleksandra Popławska pierwszy raz wyjawiła swoje mroczne sekrety z dzieciństwa! Otwarcie opowiada o alkoholu, przemocy w rodzinie i samobójstwie ojca!

Zdjęcie (1) Aleksandra Popławska pierwszy raz wyjawiła swoje mroczne sekrety z dzieciństwa! Otwarcie opowiada o alkoholu, przemocy w rodzinie i samobójstwie ojca!

[1/11] Aleksandra Popławska

Zdjęcie (2) Aleksandra Popławska pierwszy raz wyjawiła swoje mroczne sekrety z dzieciństwa! Otwarcie opowiada o alkoholu, przemocy w rodzinie i samobójstwie ojca!

[2/11] Aleksandra Popławska

Zdjęcie (3) Aleksandra Popławska pierwszy raz wyjawiła swoje mroczne sekrety z dzieciństwa! Otwarcie opowiada o alkoholu, przemocy w rodzinie i samobójstwie ojca!

[3/11] Aleksandra Popławska - premiera filmu Ja, Olga Hepnarova

Zdjęcie (4) Aleksandra Popławska pierwszy raz wyjawiła swoje mroczne sekrety z dzieciństwa! Otwarcie opowiada o alkoholu, przemocy w rodzinie i samobójstwie ojca!

[4/11] Aleksandra Popławska premiera serialu Belfer

Zdjęcie (5) Aleksandra Popławska pierwszy raz wyjawiła swoje mroczne sekrety z dzieciństwa! Otwarcie opowiada o alkoholu, przemocy w rodzinie i samobójstwie ojca!

[5/11] Aleksandra Popławska na próbie spektaklu Dogville

Zdjęcie (6) Aleksandra Popławska pierwszy raz wyjawiła swoje mroczne sekrety z dzieciństwa! Otwarcie opowiada o alkoholu, przemocy w rodzinie i samobójstwie ojca!

[6/11] Aleksandra Popławska - premiera filmu "Kochaj"

Zdjęcie (7) Aleksandra Popławska pierwszy raz wyjawiła swoje mroczne sekrety z dzieciństwa! Otwarcie opowiada o alkoholu, przemocy w rodzinie i samobójstwie ojca!

[7/11] Aleksandra Popławska na pokazie serialu "Vinyl"

Zdjęcie (8) Aleksandra Popławska pierwszy raz wyjawiła swoje mroczne sekrety z dzieciństwa! Otwarcie opowiada o alkoholu, przemocy w rodzinie i samobójstwie ojca!

[8/11] Fotografia: ONS

Zdjęcie (9) Aleksandra Popławska pierwszy raz wyjawiła swoje mroczne sekrety z dzieciństwa! Otwarcie opowiada o alkoholu, przemocy w rodzinie i samobójstwie ojca!

[9/11] Fotografia: ONS

Zdjęcie (10) Aleksandra Popławska pierwszy raz wyjawiła swoje mroczne sekrety z dzieciństwa! Otwarcie opowiada o alkoholu, przemocy w rodzinie i samobójstwie ojca!

[10/11] Aleksandra Popławska

Zdjęcie (11) Aleksandra Popławska pierwszy raz wyjawiła swoje mroczne sekrety z dzieciństwa! Otwarcie opowiada o alkoholu, przemocy w rodzinie i samobójstwie ojca!

[11/11] Fotografia: AKPA

Komentarze

×