Mało kto wiedział o ich ślubie! Seksbomba z „Playboya” wyszła za mąż za starszego o 18 lat aktora!

Aleksandra Popławska życie prywatne ślub dziecko mąż

Aleksandra Popławska życie prywatne ślub dziecko mąż

Aleksandra Popławska i Marek Kalita o ślubie i dziecku

Aktorka Aleksandra Popławska i aktor Marek Kalita wzięli ślub w tajemnicy. Razem wychowują córkę Antoninę. Parę dzieli 18 lat różnicy. O swoim małżeństwie opowiedzieli w wywiadzie dla magazynu Pani. Przeczytaj najciekawsze fragmenty.

Aleksandra Popławska i Marek Kalita o ich związku

Aleksandra Popławska to bez wątpienia jedna z popularniejszych polskich aktorek, której rozpoznawalność przyniosła m.in. rola w obu częściach Kobiet mafii. Chociaż wzdychają to niej setki mężczyzn w całej Polsce, a po najnowszej okładce Playboya będą ich pewnie tysiące, jej serce od dawna jest zajęte.

Popławska prywatności strzeże jak oka w głowie, uważnie o czym i komu mówi. Chociaż pojawia się na ściankach, rzadko towarzyszy jej partner. Mało kto więc zdaje sobie sprawę, że poślubiła kolegę niemalże z pracy – Marka Kalitę. Okazuje się, że choć pracują w tym samym zawodzie, nie ma między nimi spięć:

Nigdy nie było między nami żadnych tarć i nieporozumień z powodu tego, że oboje jesteśmy aktorami. Często razem pracujemy i bardzo dobrze się rozumiemy. Jeśli kłócimy się w pracy, to tylko w słusznej sprawie – przyznała aktorka.

Kalita i Popławska udowadniają, że w miłości nie liczy się wiek. Małżonków dzieli bowiem 18 lat różnicy. Ona ma 42 lata, on 60 lat. To jednak nie przeszkadza w tym, aby tworzyć szczęśliwy związek:

Będąc z Aleksandrą nie czuję, że jestem starszy i mądrzejszy, mimo iż jest między nami znaczna różnica wieku, nie ma to znaczenia – podkreślił Marek w wywiadzie dla „Pani”.

Małżonkowie wspólnie wychowują córeczkę Antoninę. Dziewczynka po rodzicach odziedziczyła artystyczną smykałkę:

Antonina ma duszę artystyczną. Może wyobraźnia poprowadzi ją w przyszłości w jakimś artystycznym kierunku? Już zagrała zresztą w spektaklu Grzegorza Jarzyny Uroczystość. Była w Nowym Jorku na tournée. Bardzo jej się tam podobało. Wystąpiła też w jednym odcinku serialu Na dobre i na złe – dodała aktorka.

Myślicie, że pójdzie w ślady rodziców i też zostanie aktorką?

Seksbomba z „Kobiet mafii” rozebrała się do „Playboya”! Sesja na styczeń podnosi ciśnienie!

 


Marek Kalita, Aleksandra Popławska z córką - otwarcie butiku Joanny Klimas

Marek Kalita, Aleksandra Popławska z córką - otwarcie butiku Joanny Klimas

Marek Kalita i Aleksandra Popławska wzięli ślub

Marek Kalita i Aleksandra Popławska wzięli ślub

Marek Kalita i Aleksandra Popławska są małżeństwem

Marek Kalita i Aleksandra Popławska są małżeństwem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×