Polska gwiazda na Grammy 2016! Imprezowała z Caitlyn Jenner i przebierała się aż trzy razy [DUŻO ZDJĘĆ]

Ola Gintrowska na Grammy 2016

Ola Gintrowska na Grammy 2016

Aleksandra Gintrowska na Grammy 2016 z Caitlyn Jenner

Polskie gwiazdy nie mogą narzekać na brak imprez show-biznesowych w naszym kraju. Mimo wszystko wiele znanych osób bardzo chętnie korzysta z każdej możliwej okazji pojawienia się na zagranicznych wydarzeniach branżowych. Okazuje się, że wśród gości Grammy 2016 również nie zabrakło gwiazdy z Polski. Mowa o piosenkarce Aleksandrze Gintrowskiej.

Zobacz: Kolejny polski akcent na Złotych Globach. Weronika Rosati bawiła się na gali i pokazała wideo z afterparty

Wokalistka weźmie udział w preselekcjach do Eurowizji 2016. Swoją kompozycję Missing zaprezentuje w koncercie telewizyjnym, którego emisja zaplanowana jest na 5 marca. Plany piosenkarki może jednak pokrzyżować dyskwalifikacja z konkursu, nad którą namyślają się władze Telewizji Polskiej. Wszystko przez to, że utwór zgłoszony przez wokalistkę łamie jedną z najważniejszych zasad regulaminu konkursu.

Zobacz: Skandal na preselekcjach do Eurowizji 2016! Jeden z kandydatów złamał najważniejszy punkt regulaminu konkursu. Szykuje się dyskwalifikacja!

Ola Gintrowska zdaje się nie przejmować całą sytuacją. Wokalistka do tej pory nie skomentowała sprawy w żaden sposób. Być może ciągle żyje galą Grammy? A jest się czym cieszyć! Piosenkarka spotkała podczas uroczystości samą Caitlyn Jenner. Zdjęciem z transseksualną gwiazdą pochwaliła się na swoim Instagramie.

Zobaczcie w naszej galerii wszystkie zdjęcia Oli, która podczas wyjazdu do Los Angeles zachwyciła aż trzema kreacjami.

Aleksandra Gintrowska na Grammy 2016 z Caitlyn Jenner

Aleksandra Gintrowska na Grammy 2016 z Caitlyn Jenner


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×