Aleksandra Kwaśniewska zdradziła sekrety z czasów Pałacu Prezydenckiego. To stawia jej ojca w zupełnie nowym świetle. Będzie zadowolony?

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska z pewnym opóźnieniem zamieściła w sieci post na Dzień Ojca. Przytoczyła w nim jednak zabawną anegdotę z czasów przedszkola. Podzieliła się też archiwalnym zdjęciem. Jakim ojcem jest Aleksander Kwaśniewski?

Aleksandra Kwaśniewska w blasku fleszy żyje już od najmłodszych lat. Wszystko to za sprawą jej ojca. Aleksander Kwaśniewski dwukrotnie wygrał wybory prezydenckie i przez dekadę sprawował najwyższy urząd w państwie. Tym samym kolorowa prasa interesowała się także życiem jego najbliższych. Ola szybko znalazła się na okładkach kolorowej prasy i sama zaczęła robić karierę w show-biznesie. Na swoim koncie ma między innymi występ w Tańcu z Gwiazdami, gdzie udowodniła, że świetnie się rusza.

Córka byłego prezydenta szybko znalazła także pracę w mediach. Związała się ze stacją TVN. Najpierw prowadziła kulisy Tańca z Gwiazdami, później pojawiała się w Dzień Dobry TVN i na antenie TVN Style. Po kilku latach intensywnego życia w blasku fleszy, zrobiła sobie dłuższą przerwę. W końcu wróciła na antenę, jako prowadząca Miasto Kobiet.

Aleksandra Kwaśniewska zdradza, jakim ojcem jest były prezydent

Nie da się ukryć, że Aleksander Kwaśniewski i jego żona Jolanta, byli jedną z ulubionych par prezydenckich. Nieustannie wygrywają we wszelkich rankingach popularności. Pracę na rzecz państwa łączyli także z wychowaniem córki. Teraz jedynaczka zdradziła, jakim ojcem jest były prezydent. Tuż po Dniu Ojca podzieliła się anegdotą z dzieciństwa.

Zatem w temacie Dnia Ojca, bo wczoraj cały dzień byłam w podróży i tata też, więc się nie liczy. Pozostając przy wspomnieniach przedszkolnych, tata miał mniej szczęścia niż mama, bo mama mnie odbierała, a tata zawoził. Pamiętam więc, jak wspinałam się na skrzynię z zabawkami, żeby zobaczyć przez okno, jak idzie do samochodu i płakałam jak ciele odsadzone od matki. Swoją drogą, lata mijają, a ja nic nie wytraciłam na melodramatyzmie, albowiem nadal bierze mnie na łkanie, gdy widzę bliskie mi osoby wsiadające do dowolnych środków transportu i zawsze, ale to zawsze kołacze mi się po głowie coś w rodzaju: „ostatni raz go widziałam, jak wsiadał na furmankę…”

W dalszej części wpisu, który znalazł się na jej Instagramie wspominała ich wspólne podróże do szkoły. W czasie drogi tata odpytywał ją z ortografii i wyznała, że do dzisiaj uwielbia jego zagadki.

No a zaczęło się od taty. Potem odwoził mnie do szkoły, co lubiłam dużo bardziej, bo po drodze odpytywał mnie z ortografii, zaszczepiając mi sympatię do wszelkich osobliwości naszego języka. Ciągle mnie z różnych rzeczy odpytuje i ja ciągle lubię to wspólne quizowanie, nawet jak mnie kładzie swoją wiedzą na łopatki. Oczywiste jest, że tacie zawdzięczam dużo więcej, wielu myśli, że wszystko, ale to nieprawda, bo są jeszcze rzeczy, które zawdzięczam mamie.

Przyznała też, że żaden status społeczny nie jest w stanie zastąpić relacji z rodzicami. Zaapelowała też do ojców.

Prawda jest taka, że żadne pałace i zaszczyty nie mają podskoku do dobrych i wspierających relacji i za to jestem wdzięczna najbardziej. Morał z tego taki: Tatusiowie, bądźcie fajnymi ludźmi dla swoich dzieci, a jest szansa, że i dzieci będą fajne.

Obszerny wpis opatrzyła ich wspólnym archiwalnym zdjęciem, na którym ma zaledwie kilka lat.

Pod postem natychmiast pojawiły się wpisy od fanów. Zgodnie twierdzą oni, że Ola była uroczym dzieckiem, ale jeszcze bardziej podziwiają, łączącą ją z ojcem silną więź.


Aleksander Kwaśniewski i Aleksandra Kwaśniewska

Aleksander Kwaśniewski i Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski

Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski

Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski

Aleksandra Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×