Ola Kwaśniewska w ultrakrótkich spodenkach. Jakie ona ma nogi!

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska w nowym poście na Instagramie opublikowała zdjęcie w bardzo krótkich spodenkach. Fotografia robi furorę wśród internautów. Co piszą?

Ola Kwaśniewska ma stałe grono wielbicieli jej hasztagowego talentu. Profil celebrytki na Instagramie może nie zaskakuje ilością postów, ale za to jak już coś się pojawia, to jest odbierane entuzjastycznie. Ostatnio sporo się jednak dzieje w jej social mediach, bo Aleksandra opublikowała informację o ty, jak to jej mąż nie potrafi rozróżnić awokado od mango i ruszyła lawina wpisów od jej fanów, jakich to przygód zakupowych byli świadkami. Zrobiło się naprawdę zabawnie.

Najnowsze zdjęcie nawiązywało hasztagowym opisem do tematu dyskusji, jednak, czego z pewnością Ola się nie spodziewała, to jej nogi skupiły uwagę internautów.

Ola Kwaśniewska pokazała nogi

Od zabawnej historii z Kubą Badachem w roli głównej minęło sporo czasu, a na Instastory Oli ciągle pojawiają się wiadomości, które przesyłają jej internauci, informując o zabawnych sytuacjach z pomyłkami w roli głównej. Najczęściej chodzi o to, że panowie nie zawsze wiedzą, o co chodzi paniom na zakupowych listach i tak na przykład mylą pyralginę z pelargonią, majeranek z cyjankiem czy ciecierzycę z cieniem księżyca. Historii jest mnóstwo i jest bardzo zabawnie.

Najnowsze zdjęcie Kwaśniewskiej z hasztagowym opisem miało nawiązywać do zaistniałej dyskusji, jednak internauci skupili się na nogach autorki postu. Ola informuje, że w zasadzie zdjęcie jest bez związku z wszystkim, ale jednak można się go doszukać, bo postanowiła na stałe pozostawić na profilu historie okołozakupowe.

 

#szaleńczoatrakcyjnezdjęciebezzwiązku #ajednakinformujące #żenaWasząprośbę #wrzucamnagóręhistorieokołozakupowe #znaczydowyróżnionych #abyściemogłydotegowracać #wchwilachzwątpienia #enjoy – napisała.

Na fotografii widzimy Kwaśniewską z mężem, w jakimś przejściu, być może w metrze, kiedy ciągną walizki, będąc najwyraźniej w podróży. Ola ubrała ultrakrótkie spodenki, w których pięknie wyeksponowała nogi i to one stały się jednym z głównych tematów w komentarzach internautów.

  • Ogólnie rzecz biorąc jest Pani piękną kobietą ale teeeee nogiiii.
  • Boskie, ach te nogi!
  • Jakie nogi, wow!
  • Ola jakie nogi
  • Nogi! – piszą zachwyceni.

Aleksandra Kwaśniewska pokazała nogi

Aleksandra Kwaśniewska pokazała nogi

Ola Kwaśniewska w krótkich włosach

Ola Kwaśniewska w krótkich włosach

87701998_539908503294764_1351661075258037662_n

Ola Kwaśniewska gratuluje mężowi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×