Ola Kwaśniewska ma całą serię zdjęć z Oscarami. Zaskoczyła galerią. Komentuje Kukulska: „Wasza blyskość nieprzypadkowa”

Aleksandra Kwaśniewska świętuje rozdanie Oscarów

Aleksandra Kwaśniewska świętuje rozdanie Oscarów

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach mają powody do radości. Nie bez powodu z niecierpliwością wyczekiwali na galę rozdania Oscarów. Oboje odnieśli spektakularny sukces.

Aleksandra Kwaśniewska na bieżąco relacjonuje na Instagramie, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Jej profil obserwuje ponad 191 tysięcy fanów, a grono to z dnia na dzień staje się coraz liczniejsze. Na zdjęciach najczęściej można zobaczyć suczkę Bellę, którą dwa lata temu razem z mężem Kubą Badachem adoptowali ze schroniska.

Ola chętnie dzieli się z obserwatorami osobistymi kadrami, które cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem. Wrzuca zdjęcia, na których pozuje z mężem. W ich relacji nie brakuje czułości, sporej dawki humoru, ale i powagi niezbędnej w profesjonalnym wykonywaniu zawodowych obowiązków.

Małżonkowie wspólnie pracują nad ścieżkami dźwiękowymi do znanych filmów. Jeden z nich doczekał się najwyższego wyróżnienia.

Aleksandra Kwaśniewska świętuje Oscara dla filmu animowanego Co w duszy gra?

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się na Instagramie radosną nowiną. Film Co w duszy gra? otrzymał Oscara za najlepszą muzykę oryginalną. Rywalizacja była zacięta, ponieważ o ten tytuł ubiegały się również ścieżki z takich filmów jak MankMinariNowiny ze świata oraz Pięciu braci.

Muzykę stworzyli Trent Reznor, Jon Batiste oraz Atticus Ross. Ich sukces jest jednocześnie wielkim osiągnięciem córki byłego prezydenta oraz jej męża, Kuby Badacha. To oni wspólnie stworzyli utwór pt. Liczy się tylko to, który został puszczony na napisach końcowych produkcji. Aleksandra napisała do niego tekst, a jej mąż zaśpiewał piosenkę.

Ola podzieliła się swoim szczęściem na Instagramie. W poniedziałkowe popołudnie opublikowała serię zdjęć, na których pozuje z figurką Oscara w dłoniach. Kadry zostały opatrzone krótkim podpisem, w którym podziękowała Disney Polska za możliwość napisania utworu do tego filmu.

#całeżyciezOskarami  #ajednaknigdyniebyłobliżej #niżtejnocy #wielkiegratulacjedlatwórców #CowDuszyGra #iwielkiepodziękowaniadla @disney_polska #zauczynienienas #częścią #tegopięknegoprojektu #polecamysięnaprzyszłość

Obserwatorzy Kwaśniewskiej chętnie komentują jej najnowszy wpis. Wśród zainteresowanych nie brakuje gwiazd. Internautki zauważyły, że z tą prestiżową nagrodą Ola przypomina Scarlett Johansson:

  • Już wiem kogo mi pani przypomina … Scarlet Johansson i dopiero to skojarzyłam jak zobaczyłam panią z Oscarem.
  • Co za dystans do własnej osoby, ale tego się nie nauczysz,tylko wyniesiesz z własnego domu.Normalna cudowna rodzina trzeźwo myśląca i chłodząca po ziemi, bez zadęcia.
  • Niech już te kina otworzą… Co w duszy gra nadal nieobejrzane… Tyle do nadrobienia. Ach.

Zwycięstwo w ogóle nie zaskoczyło przyjaciółki pary, Natalii Kukulskiej:

Nie mogło być inaczej. Genialny film! Wasza blyskość nieprzypadkowa i ważna dla Ojczyzny!

Poniżej możecie posłuchać utworu z filmu Co w duszy gra:

Pragniemy pogratulować Aleksandrze i Jakubowi tak spektakularnego sukcesu. Wierzymy, że za rok ponownie sięgną po Oscara.


Aleksandra Kwaśniewska - Oscary 2021

Aleksandra Kwaśniewska - Oscary 2021

Aleksandra Kwaśniewska - Oscary 2021

Aleksandra Kwaśniewska - Oscary 2021

Aleksandra Kwaśniewska - Oscary 2021

Aleksandra Kwaśniewska - Oscary 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×