Chudziutka jak igła Ola Kwaśniewska w bikini. Prawie nie poznaliśmy jej na zdjęciu z wakacji

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska zaskoczyła dziś fanów na Instagramie i pokazała zdjęcie z wakacji w bikini. Wielu miało problem z jej rozpoznaniem.

Aleksandra Kwaśniewska to córka byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego i Jolanty Kwaśniewskiej. Kobieta nie stroni od mediów. Ogromną popularność zyskała dzięki udziałowi w Tańcu z Gwiazdami. Dała się także poznać jako reporterka Dzień dobry TVN. W swojej karierze miała okazję prowadzić talk-show Mała Czarna oraz audycję Niedziela słodko-Kwaśniewska w Planeta FM. Prywatnie jest żoną Kuby Badacha.

Ola może pochwalić się niezwykle błyskotliwym poczuciem humoru. Na swoim profilu na Instagramie nie stroni także od ironii. Posiada również spory dystans do siebie. Jej popularność stale rośnie, a fani okrzyknęli ją pieszczotliwie Królową Hasztagów, gdyż każdy jej post jest opatrzony odpowiednimi hasłami, co sprawia, że opis jest zwyczajnie zbędny.

Ola Kwaśniewska na zdjęciu w bikini

Jej social media należą zdecydowanie do ciekawszych i zabawniejszych miejsc w polskim internecie. Nic dziwnego, gdyż gwiazda chętnie śmieje się ze swojego męża, który w środowisku muzycznym uchodzi za dość poważnego artystę. Nie boi się także odpowiadać na zarzuty hejterów, wręcz przeciwnie potrafi wejść z nimi w dyskusję i dać im pstryczka w nos. Tak jak ostatnio, gdy odpowiedziała jednej z nich na pytanie o dzieci. Zamieściła zdjęcie z odpowiednio dobranymi do niego hasztagami ucinając wszelkie dyskusje.

Dziś natomiast zaskoczyła miło fanów i pokazała się w bikini, próbując choć trochę ocieplić nieprzyjazną aurę, która aktualnie jest za oknem.

#niewiemjakuWas #alewmoimsubiektywnymodczuciu #ostatniraz #byłociepło #mniejwięcejwtedy – napisała.

Fani pod zdjęciem doceniło starania Oli. Nie zabrakło również komentarzy komplementujących jej zdjęcie.

  • Niestety, mam to samo wrażenie.
  • O tak pamiętam, to było właśnie wtedy.
  • Jaka śliczna dziewczynka.
  • Tak, dokładnie. I mniej więcej wtedy ostatni raz odpoczęłam.

Chyba wszyscy tęsknimy za słoneczną pogodą za oknem.

View this post on Instagram

#takietam #zfokarium

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on


Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska w bikini na wakacjach

Ola Kwaśniewska w bikini na wakacjach

Aleksandra Kwaśniewska w bikini

Aleksandra Kwaśniewska w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×