Szukaj

Ola Kwaśniewska opublikowała pierwszy wpis bez hasztagów! Tylko ważny komunikat mógł ją do tego skłonić

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kawaśniewska zaskoczyła swoich fanów na Instagramie, publikując post bez hasztagów. Tylko ważny komunikat mógł ją do tego skłonić. Co przekazała?

Już jakiś czas temu internauci ogłosili Olę Kwaśniewską polską królową hszatgów na Instagramie. Na każdy jej wpis opatrzony serią krótkich haseł czekają z niecierpliwością, bo robi to lekko, niezwykle kreatywnie i wielkim poczuciem humoru. Co zatem skłoniło ją, żeby zrezygnować z ulubionej formy wyrazu?

Aleksandra Kwaśniewska: Co przekazała w poście bez hasztagów?

Ola Kwaśniewska ma stałe grono wielbicieli jej hasztagowego talentu. Profil celebrytki na Instagramie może nie zaskakuje ilością postów, ale za to jak już coś się pojawia, to jest odbierane entuzjastycznie. Ostatnio sporo się jednak dzieje w jej social mediach, bo Aleksandra opublikowała informację o tym, jak to jej mąż nie potrafi zrobić dobrego zdjęcia nowym telefonem. Zrobiło się naprawdę zabawnie. Najpierw pokazała swoją podobiznę, którą wykonał Kuba Badach – obiecując, że od zakupu nowego sprzętu fotografie będą idealne, a następnie taką, którą to ona zrobiła Jakubowi. Jest różnica, ale jak wiadomo, we wszystkim chodzi o hasztagi.

Najnowszy post Oli wzbudził jednak spore zaskoczenie. Raz, że zdjęcie kradnie uwagę, bo jest niesamowite i powstaje pytanie: czy to jednak mąż Kwaśniewskiej dotrzymał słowa? W kadrze widać celebrytkę, która pozuje z psiakami na moście w niesamowitym otoczeniu. Udało się uchwycić niesamowity zachód słońca nad jeziorem. Kolory powalają. Nic dziwnego, że czworonogi zadowolone, a ich pani błogo się uśmiecha, podziwiając cud natury, jakiego są świadkiem.

Dwa, post nie został stworzony z hasztagów! Tylko ważny komunikat mógł skłonić ich mistrzynię do rezygnacji. Zaczęła od refleksji na temat mijającego roku. Potem przekazała, że Kuba Badach w przeddzień sylwestra, zagra koncert w radiu. Podczas dwóch godzin tanecznego grania, pożegna z przytupem 2020. Ola zaprosiła na wydarzenie swoich obserwujących.

Kochani,
co tu dużo gadać, jest jak jest i będzie jak będzie. Jedno czego niewątpliwie nauczył nas rok 2020, to odnajdywać szczęście wewnątrz ograniczeń. Dlatego też, jeśli macie ochotę pożegnać ten rok z przytupem, na jaki nie zasłużył, to przygotowaliśmy dla Was dwie godziny tanecznych sztosów, które Kuba będzie prezentował za godzinę na antenie @radio_nowyswiat, znaczy się od 19 do 21 w Badafonii. Zróbcie sobie sylwestrowy biforek, bo się Wam należy.
Law ju,
Kwaśdachowa
#nasniedogoniat # – napisała.

Sporawa się wyjaśniła, tylko dla ukochanego męża Ola mogła zrezygnować z hasztagów. Chyba warto skorzystać z zaproszenia.


Aleksandra Kwaśniewska - post bez hasztagow. Co napisała?

Aleksandra Kwaśniewska - post bez hasztagow. Co napisała?

Aleksandra Kwaśniewska - Boże Narodzenie 2020

Aleksandra Kwaśniewska - Boże Narodzenie 2020

Aleksandra Kwaśniewska w obiektywie męża

Aleksandra Kwaśniewska w obiektywie męża

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×