Aleksandra Kwaśniewska szczerze o poważnym kryzysie. „Męczyłam się”. Chciała powiedzieć mężowi, że to koniec

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska rzadko udziela wywiadów, ale zdecydowała się ostatnio na szczerą rozmowę. Tam przyznała się do poważnego kryzysu. Co się działo?

Aleksandra Kwaśniewska od wielu lat jest związana z Kubą Badachem. Zakochani pobrali się w 2012 roku, a było to sporym wydarzeniem. Ceremonię zaślubin córki byłej pary prezydenckiej skrupulatnie śledziła kolorowa prasa, ale także paparazzi. Analizowano listę gości, a nawet menu i potrawy, które miały znaleźć się na stołach. Na samej uroczystości nie zabrakło oczywiście paparazzi, a zdjęcia błyskawicznie obiegły tabloidy. Od tych wydarzeń minęła już dekada, a zakochani nadal są zgranym duetem i razem idą przez życie.

Szybko stali się jedną z najpiękniejszych par show-biznesu, ale dosyć rzadko udzielają się na branżowych imprezach, czy ściankach. Znacznie chętniej za to wrzucają posty na Instagrama, z których możemy się dowiedzieć, że oprócz wielkiej miłości połączyło ich także podobne poczucie humoru.

Aleksandra Kwaśniewska przechodziła poważny kryzys

Ola ze względu na prezydenturę ojca stała się bardzo łakomym kąskiem dla show-biznesu i szybko znalazła tam swoje miejsce. Pojawiła się w Tańcu z Gwiazdami, a z czasem zaproponowano jej pierwszą posadę w telewizji. Na antenie TVN widywana była przez kilka lat, by później na długo zniknąć sprzed kamer. Dopiero w zeszłym roku wróciła na wizję i współprowadzi program Miasto Kobiet.

Nie jest to jednak jedynie zajęcie, jakim para się żona muzyka. Kwaśniewska ma też talent do pisania i chętnie tworzy teksty do piosenek, jednak nie do końca wierzy w swoje umiejętności.

Ja jestem nadal tekściarką na dorobku. Są oczywiście teksty, z których jestem zadowolona – z niektórych nawet bardzo – i miło mi szalenie, że się podobają innym, ale ciągle nie ma we mnie pewności, że następnym razem znów się uda – zdradziła w rozmowie z Party.

Bywa jednak, że dopada ją twórczy kryzys. Jakiś czas temu czuła taką niemoc w tym temacie, że już chciała powiedzieć mężowi, że jej twórcza działalność dobiegła końca.

Ostatnio męczyłam się z nową piosenką. Miałam okropny kryzys. Obiecałam sobie, że jeśli podczas spaceru z Lulą niczego nie wymyślę, to wracam do domu i mówię Kubie, że się skończyłam – dodała w wywiadzie dla dwutygodnika.

Przypomnijmy, że Ola jest współautorką tekstów na płycie Kuby Badacha Oldschool, a także na płycie Matta Duska.


Ola Kwaśniewska randkuje z Kubą Badachem

Ola Kwaśniewska randkuje z Kubą Badachem

Ola Kwaśniewska randkuje z Kubą Badachem

Ola Kwaśniewska randkuje z Kubą Badachem

Ola Kwaśniewska na weselu

Ola Kwaśniewska na weselu

Komentarze

 • GośćAnna pisze:

  Nudzi się babka….

 • EwA pisze:

  Są piękni.

  • Gość pisze:

   Potwierdzam bardzo ich poważam również za to że im nie uderza woda sodowa do głów szacun

 • Becia pisze:

  Dzień dobry
  Niczego nie zazdroszczę państwu Kwaśniewskim i ich rodzinę. Przez całe życie ciężko pracowałam wychowywałam dzieci, skończyłam 3 kierunki studiów i nie mam się za głupca. Sądzę jednak że uczciwą pracą własnych rąk ciężko dorobić się kilku domów. Znajomości i pozycja rodziców bardzo pomogły iulatwily jej życie.
  Ciekawe czy było by tak łatwo będąc zwykłym szarym człowiekiem. Życzę wszystkim państw dużo zdrowia i rozsądku w ocenianiu innych. Ktos mądrze powiedział że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.

 • Gosia pisze:

  Serio? Ile lat ona pisze teksty ? 10 czy 20 a może 30 to rozumiem ze się skończyła . No ale jak z niczego zrobi się celebrytę czy tekściarę

  • Gość pisze:

   Naprawdę z niczego? jakie głupoty pani pisze, od lat pisze artykuły do gazet,teksty ,zazdrość to zła cechą.

 • Gość pisze:

  Fajna para. Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Oleńko popracuj nad udami, bo są zbyt. chude. Reszta SUPER!!!!

 • Gość pisze:

  Źdrowia inni męczą się codziennie i źyją znajdź sobie prawdziwego meźczyzne wole mojego śmierdz..cego alla źnajdz sobie prawdziwą kobiete a po co i tak upadają cesarstwa ha ha i to tyle

 • Gość pisze:

  Lubię ich. Fajna para

  • Monika pisze:

   Cokolwiek by nie robiła, jakby zylat, i tak zawsze będzie krytykowana . To co ,że ma znanych rodziców? Każdy ,kto może pomaga swoim dzieciom, a dzieci z tego korzystają. To ,że ktoś pisze, że on musiał sam ciężko pracować – to dlatego , że nie miał wyboru. Pani Kwaśniewska prowadząc program w telewizji, musi też przełamywać swoje zachowania i granicę . Każdy ma inny plan na życie.

  • Gość pisze:

   Popieram też to są moi Fani.👍

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×