Aleksandra Kwaśniewska chwali się zdjęciami z Grecji. Fanka: „Jak się ma kasę”. Riposta gwiazdy? Boki zrywać

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska pod jednym z ostatnich wpisów z wyjazdu do Grecji musiała zmierzyć się z uszczypliwą fanką. Szybko odpowiedziała na jej zaczepkę. Riposta jak zawsze trafiona. 

Aleksandra Kwaśniewska po kilku latach przerwy postanowiła wrócić do pracy na antenie. Córka byłej pary prezydenckiej zadebiutowała przed kamerami już jakiś czas temu. Najpierw pojawiła się w programie Taniec z Gwiazdami, gdzie w trzeciej edycji udało jej się w parze z Rafałem Maserakiem dojść do ścisłego finału. Tam zajęli drugie miejsce. W kolejnej osłonie gwiazda poprowadziła kulisy i szybko zaczęła pojawiać się w kolejnych formatach. Była między innymi reporterką w Dzień Dobry TVN. Później razem ze swoją mamą pracowały przy programie Matki i córki, czyli rodzinny galimatias na antenie TVN Style.

Po tym wszystkim usunęła się w cień i chociaż nadal pozostawała bohaterką kolorowej prasy, to długo nie mogła się doczekać na kolejną ciekawą propozycję z ekranu. Jej mąż Kuba Badach wyjawił, że Miasto Kobiet, w którym pojawia się od jesiennej ramówki, było dla niej tym, na co czekała od lat.

Dostawała sporo różnych propozycji, ale zawsze mi powtarzała, że jedyne co interesowałoby ją w telewizji, to właśnie program tego typu. I teraz to się wydarzyło! My sobie tutaj rozmawiamy, a ona właśnie kręci kolejny odcinek „Miasta kobiet”. I znowu – wszystko wydarzyło się w sposób naturalny, w odpowiednim tempie, bez żadnego ciśnienia, bez podszeptywania. Po prostu – zdradził w rozmowie z Plejadą.

Aleksandra Kwaśniewska odgryzła się wścibskiej fance

Ku uciesze fanów Ola nie zerwała z nimi kontaktów, a jej poczynania mogli śledzić w social mediach. Nie da się ukryć, że wyrosła na królową Instagrama dzięki temu, że prowadzi swój profil w niezwykle ciekawy sposób. Całkowicie zrezygnowała z opisów pod zdjęciami, a wszystko, co chce przekazać zamieszcza w hasztagach.

Ostatnio pochwaliła się kilkoma fotkami z jesiennego urlopu. Razem z mężem wyjechali do Grecji, a prezenterka chętnie pokazywała kolejne kadry, pod którymi zamieszczała zabawne podpisy pokazujące jej ogromny dystans do siebie.

#nodobra #kończąctematAten #bowiadomo #zimno #igołanogadziaładrażniąco #nawetjeślisamajużtegoniepamięta #napiszętylko #żejaksiętamznajdziecie #wtychAtenach #tokoniecznie #obaczcie #Anafiotikę #bopiękna – napisała pod zdjęciem.

Chociaż pod ostatnimi fotografiami, na których pozuje zwiewnej sukience, nie brakuje komplementów, to jedna z fanek zdobyła się na sporą uszczypliwość. Wypomniała Oli, że jej życie to wieczne wakacje.

Wieczne wakacje… jak ma się kasę – napisała.

Długo nie musiała czekać na ripostę córki byłej pary prezydenckiej. Kwaśniewska szybko odniosła się do przykrego komentarza. Pokusiła się nawet o ironię.

Tak. Trzy dni to cała wieczność – odpowiedziała.

Trzeba przyznać, że gospodyni Miasta Kobiet, jak zwykle z ogromnym dystansem traktuje przytyki ze strony internautów i potrafi w punkt zripostować nawet przykre słowa.


Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Komentarze