Ola Kwaśniewska poruszyła temat wiary: „Mam w sobie wiele wątpliwości”. Jej ojciec jest agnostykiem. A mama? To może zaskoczyć

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska udzieliła bardzo szczerego wywiadu. Prowadząca Miasto Kobiet opowiedziała o swoim stosunku do wiary. Jej poglądy mogą być zaskoczeniem. 

Aleksandra Kwaśniewska zyskała popularność dzięki swoim rodzicom. Jest ona córką jednej z najbardziej lubianych byłych par prezydenckich w Polsce. Gdy jej ojciec Aleksander objął najwyższy urząd w państwie, była jeszcze nastolatką. Z czasem i nią zaczęły interesować się media. Dorastała na oczach fanów, których zgromadziła wokół siebie całkiem sporą ilość. Szybko odnalazła też swoje miejsce w show-biznesie. Wszystko zaczęło się od jej udziału w programie Taniec z Gwiazdami. Później pojawiły się kolejne propozycje, z których chętnie skorzystała. W TVNStyle poprowadziła nawet jeden z programów w duecie ze swoją mamą, Jolantą.

Ola na kilka lat postanowiła zrobić sobie jednak przerwę od mediów. Z pracą przed kamerami pożegnała się na dobre w 2014 roku i postanowiła usunąć w cień. Ku uciesze fanów w jesiennej ramówce wróciła jako jedna z prowadzących talk-show Miasto Kobiet.

Aleksandra Kwaśniewska nie chodziła na religię. Wyjawiła, czy jest osobą wierzącą

Aleksandra w czasie, gdy nie była obecna w show-biznesie, nie straciła kontaktu z fanami. Bardzo prężnie prowadziła swój profil na Instagramie i w krótkim czasie została uznana za królową hasztagów. W swoich postach rezygnuje bowiem z typowych opisów, a wszystko zaznacza jedynie krótkimi i zazwyczaj bardzo zabawnymi hasłami.

Po powrocie do telewizji Ola na nowo zaczęła też udzielać wywiadów. W jednym z nich została zapytana o kwestie wiary. Wyznała, że już jako mała dziewczynka była jedyną osobą w klasie niechodzącą na lekcje religii.

Były lata 80., miałam jakieś sześć czy siedem lat i byłam jedynym dzieckiem w klasie niechodzącym na religię. Była to więc dla mnie jakaś wiedza tajemna. Gdy tata usłyszał moje pytanie, wyjaśnił mi bardzo faktograficznie, że kiedyś na świecie żył Jezus, który głosił takie i takie prawdy i został za to ukrzyżowany, a dzisiaj część ludzi wierzy w to, że niedługo potem zmartwychwstał, a część nie. Zapytałam go wtedy: „A ty?”. I on podzielił się ze mną swoimi wątpliwościami, ale bez radykalizmu. To było super, bo poczułam, że potraktował mnie poważnie i udzielił mi szczerej odpowiedzi – zdradziła w rozmowie z Plejadą.

Podczas wywiadu została też zapytana o to, czy jest osobą wierzącą. Wyjawiła, że Aleksander Kwaśniewski jest agnostykiem, czyli osobą, która nie potrafi określić, czy Bóg istnieje, czy też nie. Jej mama natomiast otwarcie deklaruje swoją wiarę. Ola przyznała, że sama ma wiele wątpliwości.

Ja sobie bardzo chwalę umiejętność krytycznego myślenia, ale też zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystko da się racjonalnie wytłumaczyć. I nikomu swoich poglądów w tym temacie nie mam zamiaru narzucać. Mój tata jest agnostykiem. Ja mam w sobie wiele wątpliwości. Z kolei moja mama jest osobą wierzącą.

Trzeba przyznać, że żona Kuby Badacha bardzo odważnie przedstawiła swoje poglądy dotyczące wiary. Cały czas jest to dla niej temat, który powoduje ogrom wątpliwości i rozterkę.


Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska kocha jedzenie

Ola Kwaśniewska kocha jedzenie

Komentarze

 • Gość Halinka pisze:

  Rodzina p,Kwaśniewskich to przykład dla zakłamanych pisowcow

  • GOŚĆ70+ pisze:

   Czemu pani Halinko tyle nienawiści nie jestem fanem żadnej partii jednak należy pamiętać nie sądziłam , że największym kłamcą i działającym przeciwko Polsce jest ten czy ta ,która , który okradał emerytury za PO zabrał zielone recepty które to ratowały życia tym , których nie stać było na drogie leki mam listy świadectwa już nie żyjących rodziców ! Zakłamani to Ci którzy są gotowi wpuścić gwałcicieli i męczenników Allacha do naszego kraju by tak jak w Niemczech napadali na autobusy i przechodniów a młode kobiety niemiecki były bite i gwałcone a pani Merkel i ten Przez.Euro Tusk z Po zapraszali bandytów którzy porywali dzieci i stosowali ich jako tarcze wrzucając do wody czy na druty boto nie było dziecko jego Niechaj pani Halinka ujawni swój Wiek bo tylko z wiekiem niektórzy otrzymują od Boga dar mądrości a niekt9rym Bóg odbiera Ten dar . Do których pani Halinka należy niechaj sama w celi Serca odpowie . Pani Halinko Bóg może wszystko jedyne miejsce na ziemi gdzie nic nie może zrobić to jest miejsce Serce pani gdyż dał wolną wolę cząstkę Boga i Człowiek ma ten dar który spowodował, że generalnie sieje nienawiść a ich ojcem jest kłamstwo , ciekawe jak Pani Halinka ujawni relacje w swojej rodzinie ,gdyby tatuś nie kochał mamusi to pani Halinki nie było na świecie no i dobrze ,że nie posłał ukochanej by poczęta Malinkę nie mordowano w. Ginekologicznej mordowni poczętej ludzkości!.

 • Gość pisze:

  Po co te wyzwiska .Każdy z nas wierzy w to co chce .Po co uszczypliwości.Niech żyją jak chcą

 • Gość pisze:

  Każdy człowiek z definicji jest agnostykiem !!!

 • Gość pisze:

  Komuchy to ludzie bez żadnych wartość doo totalne dno

  • Gość pisze:

   Idiot..

  • Gość pisze:

   To ty jesteś dnem porównaj sobie PiS i ich wiarę a pana Kwaśniewskiego to dwie skrajności były prezydent to człowiek a pisowcy wierzący kim są to sobie odpowiedź jesteś idiota

  • Gość pisze:

   Z taką nienawiścią jesteś od nich gorszym

  • Anonim pisze:

   No i grzeszysz chłopie. Kto Ci dał prawo do oceniania innych?

  • GośćPOLACY pisze:

   ZENADA!! PO CO IM WIARA ?? ONI WIERZĄ W LENINA!!! TYLKO NA ŁOŻU SMIERCI WOŁAJĄ KSIEDZA I PROSZĄ O SAKRAMENTY!!!! ŻENADA!! TATUS SIE DOROBIL NA PRZEKRETACH!! TERAZ CORECZKA!! PLAWI SIĘ W LUKSUSACH!!! A CO DO DZIECI!! SUCHE DRZEWO POPROSTU NIE OWOCUJE!!!!