Ich przyjaźnią żyła cała Polska. Ola Kwaśniewska wreszcie wyznała, dlaczego już nie utrzymuje kontaktu z Marią Wiktorią Wałęsą

Ola Kwaśniewska o przyjaźni z Marią Wiktorią Wałęsą

Aleksandra Kwaśniewska zdradziła, jak naprawdę wyglądały jej relacje z Marią Wiktorią Wałęsą. Mówiło się o przyjaźni, tymczasem...

Maria Wiktoria Wałęsa popularność zdobyła 12 lat temu, kiedy zdecydowała się na udział w Tańcu z Gwiazdami. Kiedy zaprzyjaźniła się z tancerką Edytą Herbuś, stała się łakomym kąskiem dla paparazzi. Bardzo często stawała się bohaterką artykułów w kolorowej prasie. Jak wspominała po latach, wydawało jej się, że jest gotowa na udział w show, bo wydawało jej się, że pracując dla ojca, Lecha Wałęsy, wystarczająco poznała mechanizmy show-biznesu.

Miałam dopiero 24 lata i trudno mi było odmówić z takich zwyczajnych, ludzkich powodów. Chciałam nauczyć się tańczyć, chciałam przeżyć przygodę… Nie miałam świadomości tego, co się później wydarzy. Pracowałam już jakiś czas z moim tatą i wydawało mi się, że – przynajmniej trochę – wiem, jak funkcjonują media. Byłam w błędzie – mówiła w rozmowie z Galą.

Maria próbowała przekuć sławę i zainteresowanie w coś dobrego. Założyła fundację o nazwie Celebrity Nation, której głównym celem miało być wspieranie młodych ludzi w przebiciu się do mediów. Niestety projekt nie powiódł się.

To właśnie w czasie Tańca z Gwiazdami mówiło się o przyjaźni dwóch córek byłych prezydentów – Marii Wiktorii Wałęsy i Aleksandry Kwaśniewskiej. Po latach Ola zdradziła, jak naprawdę wyglądały ich relacje.

Ola Kwaśniewska o przyjaźni z Marią Wiktorią Wałęsą

Młode, piękne i przebojowe. Jako córki prezydentów III RP rezydowały w pałacu na Krakowskim Przedmieściu. Obie dały się poznać jako znakomite tancerki w Tańcu z gwiazdami. Obie wykorzystały swoje przysłowiowe 5 minut najlepiej, jak umiały. Maria Wiktoria Wałęsa zniknęła w końcu z show-biznesu, a Ola Kwaśniewska na jakiś czas zagościła w telewizji. Potem i ona się wycofała, ale była aktywna w sieci. Obecnie współprowadzi Miasto Kobiet w TVN Style i nadal jest zapalona influencerką.

Podczas jednej z sesji Q&A na Instagramie została zapytana o to, czy jeszcze przyjaźni się z Marią Wiktorią Wałęsą. Jej odpowiedź zapewne zaskoczy wielu:

Z Marysią widziałyśmy się jakieś 3 razy w życiu… – napisała Kwaśniewska.

Jesteście zaskoczeni, że głoszona przez media przyjaźń okazała się przelotną znajomością?


Ola Kwaśniewska o przyjaźni z Marią Wiktorią Wałęsą

Ola Kwaśniewska i Maria Wiktoria Wałęsa

Ola Kwaśniewska i Maria Wiktoria Wałęsa

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×