Szukaj

Ola Kwaśniewska przeszła wielką noworoczną metamorfozę. Jasny blond i ostre cięcie podkreśliły jej urodę

Ola Kwaśniewska metamorfoza

Ola Kwaśniewska metamorfoza

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Postawiła na radykalne cięcie i całkowitą zmianę koloru. Jak wygląda?

Aleksandra Kwaśniewska to córka byłej pary prezydenckiej, której udało się zaistnieć w show-biznesie. Dzięki swojemu pogodnemu usposobieniu szybko zyskała sporą grupę fanów. Jej życie zawsze interesowało kolorową prasę, zwłaszcza w momencie, gdy związała się z muzykiem Kubą Badachem.

Jej profil na Instagramie śledzi spora grupa internautów, a ona sama prowadzi go w bardzo zabawny sposób. Chętnie pokazuje to, co dzieje się w jej życiu prywatnym i nie szczędzi przy tym sporej dawki humoru. Bohaterką postów dziennikarki często jest jej urocza suczka Bella, którą razem z mężem adoptowali ze schroniska.

Pupil jest przez nich traktowany jak pełnoprawny członek rodziny, a jej właścicielka chętnie uwiecznia wszystkie szczególne momenty spędzone razem z czworonogiem. Ola nie szczędzi fanom także zdjęć z mężem i w dużej mierze są to kadry, które wyciskają łzy śmiechu. Dzisiaj jednak postanowiła zaskoczyć obserwatorów swoją metamorfozą.

Ola Kwaśniewska w nowej fryzurze. Ścięła i przefarbowała włosy

Ola znana jest z tego, że jej wpisy na Instagramie nie posiadają „zwykłego” opisu. Wszystko, co chce przekazać zawiera w hasztagach umieszczonych pod zdjęciami. Pod dzisiejszym postem znalazło się całe mnóstwo oznaczeń, ale to nie zabawne hasła są główną atrakcją postu. Żona Kuby Badacha pochwaliła się przede wszystkim nową fryzurą.

Do tej pory nosiła włosy sięgające ramion i raczej nie eksperymentowała z kolorem. Teraz widzimy, że zdecydowała się na mocne cięcie i rozjaśniła je o co najmniej kilka tonów. Kosmyki sięgają ledwie za ucho. Aleksandra Kwaśniewska nową fryzurą zaskoczyła wielu obserwatorów.

W nowym, odświeżonym wizerunku zachwyciła internautów.

  • Piękne cięcie.
  • Ale śliczne włosy.
  • Ślicznie Ci w nowej fryzurze.
  • Bardzo ładna fryzura.

Nam również podoba się Ola w nowym wydaniu. Trzeba przyznać, że w blondzie jej do twarzy, a takie cięcie zdecydowanie dodało jej charakteru.


Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska
O co poprosiła Świętego Mikołaja Aleksandra Kwaśniewska?

O co poprosiła Świętego Mikołaja Aleksandra Kwaśniewska?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×