Ola Kwaśniewska pochwaliła się platynową płytą, ale to nic przy tym, jak wygląda. Co za zmiana na głowie!

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska zafundowała sobie metamorfozę. W nowej fryzurze chwali się platynową płytą. Jak wygląda?

Aleksandra Kwaśniewska już dawno została przez fanów okrzyknięta polską królową hasztagów. Bardzo rzadko jej zdjęcia posiadają tradycyjny opis, a wszystko, co chce przekazać, umieszcza w krótkich hasłach, które są niezwykle zabawne. Ola ma stałe grono wielbicieli jej hasztagowego talentu. Profil dziennikarki na Instagramie obserwuje już 229 tys. internautów i liczba ta stale rośnie.

W 2012 roku córka byłej pary prezydenckiej wyszła za mąż za Jakuba Badacha. Kuba jest wokalistą zespołów Poluzjanci i The Globetrotters. Robi także solową karierę. Na koncie ma trzy solowe albumy studyjne – Gwiazdkowe cudaTribute to Andrzej Zaucha. Obecny, Oldschool. Aleksandra pomogła mu pisać teksty na ostatni album. Płyta okazała się wielkim sukcesem. Otrzymała status złotej płyty, sprzedała się w nakładzie większym niż 15 tysięcy egzemplarzy i dotarła do 3. miejsca w zestawieniu OLiS.

Także Kwaśniewska została doceniona za swój udział w projekcie. Właśnie pochwaliła się platynową płytą, ale my patrzymy na jej nową fryzurę.

Aleksandra Kwaśniewska chwali się platynową płytą. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Kwaśniewska i Badach regularnie integrują się z fanami i dzielą się z nimi swoimi przeżyciami. Na ich profilach nie brakuje dobrego humoru. Tym razem małżonkowie pochwalili się sukcesem. Najpierw Kuba pokazał wyróżnienie za wydawnictwo Oldschool.

A potem sukcesem pochwaliła się jego małżonka. Dumna Aleksandra Kwaśniewska pozuje ze swoją platynową płytą za teksty. Zdjęcia swoim sposobem opisała hasztagami.

#dziewczynylubiąbrąz #diamenty #zabawę #chłopaków #szczeniaczki #innedziewczyny #pączki #DżordżaKluneja #kwiaty #orazplatynowepłytyzatekstydlamęża

Pod postem mnożą się gratulacje. Jednak uwagę kradnie także nowa fryzura Oli. Ostrzyżona na modnego dłuższego pazia, w platynowym blondzie, wygląda fenomenalnie.

  • super …czy wloski scielas ? Slicznie wygladasz.
  • Gratulacje! Teksty naprawdę piękne jak cała płyta.
  • Gratulacje 😉 uwielbiam Wasza twórczość ! Piszesz świetne teksty , a Kuba ma głos nie z tej ziemi . Idealne połączenie !
  • Brawo! Uwielbiam i gratuluję.
  • Cudnie wygladasz, a z platyną ci do twarzy 🙂 – piszą.

Jak wam się podoba Kwaśniewska w nowej fryzurze?


Aleksandra Kwaśniewska w owej fryzurze

Aleksandra Kwaśniewska w owej fryzurze

Aleksandra Kwaśniewska chwali się platynową płytą

Aleksandra Kwaśniewska chwali się platynową płytą

Kuba Badach chwali się platynową płytą

Kuba Badach chwali się platynową płytą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×