Szukaj

Romantycznie i bez złośliwości. Kwaśniewska pokazała najpiękniejsze zdjęcie z mężem w jej kolekcji. Warto było tyle czekać

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska na Instagramie pokazała nowe zdjęcie z mężem Kubą Badachem, czym zachwyciła internautów. Takie kadry na jej profilu bardzo rzadko się pojawiają.

Aleksandra Kwaśniewska w 2012 roku została żoną. Zalegalizowała związek z Kubą Badachem, a o ich ślubie było głośno w kolorowej prasie. Tabloidy wzięły pod lupę nie tylko kreację panny młodej, ale także m.in. listę gości, którzy pojawili się na uroczystości. Chociaż zarówno Ola, jak i jej mąż cieszą się sporą popularnością, rzadko udzielają wywiadów czy pokazują się na branżowych imprezach.

Zdarza się jednak, że robią wyjątek od tej reguły. Jakiś czas temu Badach rozmawiał z Vivą!. Na łamach magazynu zdobył się na bardzo szczere wyznanie i powiedział o swoich obawach, które towarzyszyły mu w momencie, gdy zaczął poważnie myśleć o ożenku z córką prezydenta.

Oli współczułem, gdy po raz pierwszy musiała rodzicom powiedzieć, czym ja się zajmuję. Myślę, że to koszmar dla każdego rodzica, to zameldowanie, że „mój chłopak jest muzykiem’’ – zdradził Badach.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach — tak spędzają Boże Narodzenie 2020

Aleksandra i Kuba tworzą świetnie dobrany duet, co pokazują w social mediach. Wpuszczają internatów do swojego życia, odbywa się to jednak na ich zasadach. Zdarza się, że wdają się w zabawne małżeńskie potyczki na Instagramie. Posty okraszone są odpowiednią dozą humoru, który doceniają internauci. Tak jak niedawno, gdy Kwaśniewska zemściła się na mężu za nieudane zdjęcie, czym rozbawiła swoich fanów.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Ola udostępniła kolejną fotografię. Tym razem jest romantycznie i bez żadnych złośliwości. Ola patrzy prosto w obiektyw, szeroko się uśmiecha. Jej mąż kradnie jej całusa. Kwaśniewska w opisie zwraca się do internautów i życzy im miłości nie tylko od święta:

Zdrowia, zdrowia i miłości nie tylko od święta.

Kadr zachwycił fanów Oli, o czym przekonują w komentarzach:

  • Ale ja Was lubię. Jesteście cudni, mnóstwa miłości.
  • Wzajemnie i żeby zarażała Pani innych tym genialnym poczuciem humoru i dystansem do siebie.
  • Uwielbiam Wasz dobrze zgrany duet. Wszystkiego dobrego na te święta kochani.

Trudno się z tym nie zgodzić. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach tworzą świetną parę.


Aleksandra Kwaśniewska - Boże Narodzenie 2020

Aleksandra Kwaśniewska - Boże Narodzenie 2020

Aleksandra Kwaśniewska nazwała meża

Aleksandra Kwaśniewska nazwała meża "pelikanem"

Aleksandra Kwaśniewska pokazała nogi

Aleksandra Kwaśniewska pokazała nogi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×