Królowa hasztagów kończy 38 lat! Ola Kwaśniewska świętuje urodziny, a my przypominamy jej najlepsze wpisy na Instagramie!

Aleksandra Kwaśniewska - zdjęcia na Instagramie

Aleksandra Kwaśniewska - zdjęcia na Instagramie

Aleksandra Kwaśniewska skończyła 38 lat

Aleksandra Kwaśniewska kończy 38 lat. Z tej okazji przypominamy jej najlepsze wpisy na Instagramie z ostatnich 12 miesięcy.

Aleksandra Kwaśniewska medialny rozgłos zyskała dzięki występom z Rafałem Maserakiem w Tańcu z gwiazdami. Publiczność pokochała ją od samego początku. Ola dotarła aż do finału, w którym zajęła drugie miejsce. Sympatia widzów sprawiła, że o współpracę z córką byłego prezydenta zabiegały niemalże wszystkie stacje telewizyjne. Ostatecznie Kwaśniewska, która jest absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, podjęła się wyzwania prowadzenia programu Dzień Dobry TVN.

Obecnie Ola znana jest bardziej jako błyskotliwa właścicielka jednego z najciekawszych profili w „polskim Instagramie”. Jej zabawne wpisy cieszą się niesamowitą popularnością, a wymyślane przez nią hasztagi doczekały się grona wiernych fanów, stron fanowskich, a nawet były analizowane w programach śniadaniowych.

16 lutego Ola świętuje swoje 38 urodziny. Z tej okazji przypominamy jej wpisy, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy cieszyły się największą popularnością na jej profilu.

Luty 2019

W lutym na profilu Oli pojawiło się tylko jedno zdjęcie. Na fotografii możemy zobaczyć helikopter, który uczestniczył w akcji ratunkowej:

#akcjaratunkowa  #okrypotonimie #CzteryGodzinyDyndaniaNaPopsutymWyciąguWTemperaturzeMinusTrzynaście #wskrócie #CzGDNPWWT-13

Styczeń 2019

Kwaśniewska znana jest z tego, że uwielbia zwierzęta. W zeszłym roku postanowiła przygarnąć kolejnego psa. Zwierzak pochodzi ze schroniska, do którego został podrzucony z gospodarstwa wiejskiego.

Od tego momentu pies stał się wiernym przyjacielem Oli i kompanem w codziennym życiu. Nic więc dziwnego, że jest częstym bohaterów wpisów Aleksandry. W styczniu czworonożny przyjaciel zwrócił na siebie uwagę Aleksandry, a co za tym idzie – również internautów, w szczególny sposób:

#jeślibrakujeWampowodówdouśmiechu #tomusiciewiedzieć #żemójpies #aktualnie #jeździsamochodemwyłączniewtejpozycji

Grudzień 2018

Prawdziwy rarytas dla mediów plotkarskich! Ola pozuje na ściance, i to ze swoim mężem! Para, która dotychczas tylko raz odważyła się na podobny wyczyn wywołując przy okazji wielkie poruszenie na jednym z eventów, powtórzyła go na koncercie Dawida Podsiadło w ramach trasy promującej świetnie sprzedającą się płytę Małomiasteczkowy:

#nailedit #umiemyfejm

View this post on Instagram

#nailedit #umiemyfejm

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on

Listopad 2018

Ola Kwaśniewska swoją podróż do Japonii relacjonowała z wypiekami na twarzy, a jej internauci śledzili ją z wielkim zainteresowaniem. Sporym zaskoczeniem było selfie z hotelowego pokoju. Powód? O ile piękne ujęcie sprawia wrażenie zdjęcia, jakich na Instagramie jest całe mnóstwo, o tyle zyskuje ono po przeczytaniu hasztagów, które Kwaśniewska dołączyła w opisie:

#zdjęcietwarzy #mającenaceluutrzymaniesympatiiosóbnieznoszącychzdjęćzpodróży #orazwyczerpującemożliwośćpokazaniasiębezpłaszcza

Zgadzacie się z jej opinią?

Październik 2018

W październiku Aleksandrze Kwaśniewskiej udało się „zdobyć” 100 tysięcy obserwatorów, którym z tej okazji postanowiła podziękować w nietypowy sposób. Do czarno-białego selfie dołączyła… wierszyk:

#100k?! #nojakpragnęzdrowia! #jaktojestmożliweżetujesteście #skoromnieniemanigdzie #pojęcianiemam #aledziękuję #kocham #całuję #idedykujęokolicznościowywierszyk
#stotysięcy
#stotysięcy
#mamdwienogi
#idwieręcy  (A.Mickiewicz)

Wrzesień 2018

Wrzesień to szczególny miesiąc dla Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Właśnie wtedy para stanęła na ślubnym kobiercu. Ceremonię relacjonowały wszystkie media w kraju porównując ją do ślubu Kate i Williama. Szóstą rocznicę ślubu para spędziła w górach. Zamiast szampana i całonocnej zabawy w luksusowym kurorcie były zakwasy po przejściu kilkunastu kilometrów, o których dziennikarka wspomniała w jednym z hasztagów:

#6godzinwgórach #ileśtamnaściekilometrów #800metrówprzewyższenia #znaczysię #rocznicaszósta #zakwasowa

Sierpień 2018

Ola Kwaśniewska z pewnością zasady dobrego wychowania opanowała do perfekcji dzięki mamie Jolancie, która uchodzi za eksperta w dziedzinie savoir-vivre’u. Nic dziwnego, że gwiazda uchodzi za wzór do naśladowania nawet dla swojego przystojnego męża:

#maszto! #uczeńprzerósłmistrza #szykownysiedzingkluczemdosukcesuwizernukowego #zwidokaminakarieręwmodelingu

Lipiec 2018

Ubiegłoroczne wakacje Ola spędziła na Mazurach, z których pozdrowiła swoich fanów zabawnym zdjęciem z bohaterem drugiego planu. Całą uwagę skradł nie tyle skąpy strój dziennikarki, co jej pupil, który wygrzewając się na słońcu usnął na jej pośladku:

#ranowieczórwedniewnocy #bądźmipoduszkąaczasemikocem

View this post on Instagram

#ranowieczórwedniewnocy #bądźmipoduszkąaczasemikocem

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on

Czerwiec 2018

W czerwcu Aleksandra Kwaśniewska udowodniła, że jest kibicem sportowym i wiernie trzyma kciuki za naszych zawodników. Podczas trwających piłkarskich mistrzostw świata ubrała się w sweterek w barwach narodowych. Liczyła, że dzięki temu nasza drużyna zdobędzie zwycięstwo:

#jeślidziśwygramy #togłówniedziękitemu #żezałożyłamtensweter

Maj 2018

Z okazji Dnia Matki Kwaśniewska pochwaliła się zdjęciem z domowego archiwum. Na czarno-białej fotografii widzimy Jolantę Kwaśniewską, która trzyma córkę w wiklinowym koszyku:

#Mamencja #równocześniechciałamzwrócićuwagęportaliplotkarskich #awszczególności #rosnącychwsiłępodzespołówodwycenywózków #żemójbyłnajtańszy

Kwiecień 2018

Z okazji świąt wielkanocnych mąż Oli zmienił się w zabawnego królika, którym zachwycił się cały Instagram:

Wesołych!

View this post on Instagram

Wesołych! ????????????

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on

Marzec 2018

Aleksandra Kwaśniewska po raz kolejny postanowiła wyłamać się ze schematu i zdjęcie z okazji Dnia Kobiet opublikowała nie 8 a 9 marca. W opisie bardzo wymownie skomentowała swoją stylizację:

#wszystkiegonajlepszego #zokazjidniapodniukobiet #życzęzmyślnieprzebrana #zagoździka #leczirównocześnie #zarajstopę

Instagram oszalał! Ola Kwaśniewska upubliczniła swoje najlepsze zdjęcie!

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pozują na ściance! Para wybrała się na najbardziej obleganą imprezę sezonu!

Ola Kwaśniewska musiała się gęsto tłumaczyć na lotnisku! Wszystko przez pamiątki z Japonii!


Aleksandra Kwaśniewska zdjęcie z lutego

Aleksandra Kwaśniewska zdjęcie z lutego

Aleksandra Kwaśniewska zdjęcie ze stycznia

Aleksandra Kwaśniewska zdjęcie ze stycznia

Aleksandra Kwaśniewska zdjęcie z grudnia

Aleksandra Kwaśniewska zdjęcie z grudnia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×