Szukaj

Ciężarna Aleksandra Hamkało jest blondynką! Gwiazda króciutko ścięła burzę loków i zdecydowała się na grzywkę

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało zdecydowała się na radykalną metamorfozę. Gwiazda ścięła i przefarbowała swoje naturalne loczki. Teraz jest jasnowłosą blondynką. Jak wygląda? Co piszą fani? 

Aleksandra Hamkało jest doskonale znana widzom serialu Na dobre i na złe, w którym od wielu lat wciela się w postać doktor Julii Burskiej. Dzięki roli w hicie TVP zyskała spore grono fanów. Najlepszym miejscem do tego, by sprawdzić, co słychać w życiu prywatnym gwiazdy, zdecydowanie są social media. Aktorka jest bardzo aktywna w sieci, gdzie chętnie dzieli się wybranymi fragmentami swojej codzienności.

Kilka tygodni temu zaskoczyła obserwatorów informacją o ciąży. Opublikowała zdjęcie zaokrąglonego brzuszka i poinformowała, że niebawem zostanie mamą. Już za jakiś czas gwiazda przywita na świecie swoje drugie dziecko. Niewykluczone, że 2020 rok zakończy w większym niż dotychczas gronie.

Aleksandra razem z mężem Filipem wychowuje 4-letnią córeczkę Jagnę. Teraz do rodziny dołączy chłopiec, co Ola zdradziła, przy okazji zabrania głosu w sprawie Strajku Kobiet.

Ze swojej strony mogę obiecać, że hoduję nam wszystkim chłopaka z otwartą głową. Niepokornego antysystemowca (wiem, że o to zadba jego stary), szanującego wszystkie kobiety gościa (myślę, że o to postara się jego siostra) i opętanego demonem ekologizmu feministę (już moja w tym głowa).

Aleksandra Hamkało jest blondynką

Okazuje się, że narodziny drugiego dziecka nie są jedyną rewolucją w życiu aktorki. Hamkało postanowiła zafundować sobie nową fryzurę. Zmiana jest tak bardzo radykalna, że na fotografii, którą udostępniła wręcz trudno ją rozpoznać. Ciemne loki przefarbowała na bardzo jasny blond. To jednak nie wszystko. Ola zdecydowała się także na wycięcie krótkiej grzywki. Efektem pochwaliła się na Instagramie.

Pod postem nie brakuje komentarzy od nieco zdziwionych fanów. Mimo sporego zaskoczenia większość internautów komplementuje nowy image swojej ulubienicy.

  • No i jak Ty się czujesz z tym blondem?
  • W ciemniejszych jednak lepiej, naturalnie.
  • Blondi fajniejsza.
  • Aj tam, aj tam ładnemu we wszystkim ładnie.

Inspiracją dla Oli przy wyborze fryzury była Mila Jovovich i jej postać Leeloo w Piątym elemencie. Dostrzegacie podobieństwo? Naszym zdaniem ciężarna gwiazda prezentuje się znacznie lepiej 🙂


Aleksandra Hamkało jest blondynką

Aleksandra Hamkało jest blondynką

Mila Jovovich Piąty Element

Mila Jovovich Piąty Element

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×