Aleksandra Hamkało ogoliła głowę swojej córce. Miała szczególny powód. To swego rodzaju misja

Hamkało ogoliła głowę córce

Hamkało ogoliła głowę córce

Aleksandra Hamkało ogoliła głowę swojej pięcioletniej córce. Zdradziła na Instagramie, dlaczego zdecydowała się na tak oryginalną fryzurę.

Aleksandra Hamkało występowała w Świecie według KiepskichSali samobójcówBig LoveDisco polo, Miszmasz – czyli kogel-mogel 3Na dobre i na złe i w Lekarzach. Zdobyła sporą popularność, a co za tym idzie niemałą liczbę obserwatorów w social mediach. Życie prywatne dzieli z Filipem Kalinowskim, z którym ma córkę Jagnę i nieznanego z imienia synka, który pojawił się na świecie w ubiegłym roku. Aktorka dba o prywatność i nieczęsto dzieli się kadrami z najbliższymi.

Kiedy jednak jej córka przekonała aktorkę do tego, żeby jej mama przystała na ogolenie jej głowy, Ola zrelacjonowała wszystko na Instagramie.

Aleksandra Hamkało ogoliła głowę 5-cioletniej córce

Córka Oli Hamkało jest wielką fanką kreskówek. Niedawno dziewczynka była zafascynowana Krainą lodu i Elsą. Chciała nawet zapuścić włosy, by mieć warkocz jak główna bohaterka. Aktorka bezskuteczne próbowała przekonać córkę, że tak gęste włosy są dziełem animatorów i rzadko występują w naturze:

Do tej pory oczywiście było zapuszczanie warkocza Elsy. Nic nie dawało podparte faktami gadanie, że graficy, którzy tworzyli fryzurę Elsy umieścili tam tych wirtualnych włosów cztery razy więcej niż ma normalny człowiek

Jagna dosyć szybko, jak to pięciolatka, zmieniła fascynację. Obejrzała z mamą w kinie film Raya i ostatni smok, który tak jej się spodobał, że zamarzyła, żeby mieć fryzurę, jak główna bohaterka.

Kilka miesięcy temu poszłyśmy z Jagą do kina na film 'Raya i ostatni smok’. Całkiem spoko był. Odrobinę za dużo bieganko-nawalanki jak dla mnie, ale pacyfistyczny przekaz był w dechę, fajni drugoplanowi bohaterowie i ogólnie na plus. Ale ja nie o tym dzisiaj. Od tamtego czasu moja córka wracała do mnie jak bumerang z tematem wygolenia boku głowy – nformowała na Instagramie Hamkało.

Próbowała odwieść córkę od tego pomysłu, ale mała uparcie trzymała się swego. Ostatecznie Ola uległa i zgodziła się na to, by ogolić dziewczynce bok głowy i w tym celu zabrała ją do fryzjera:

Zabrałam ją do mojej fryzjerki, żeby misja miała jak największe szanse na powodzenie – mówiła.

Podzieliła się także na Instastory zdjęciem po wizycie w salonie:

Kocham ją totalnie. Born to be brave – napisała z duma na fotce.

Kadr z ogolona głową dziewczynki znajdziecie w naszej galerii.


Aleksandra Hamkało ogoliła głowę córce

Aleksandra Hamkało ogoliła głowę córce

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało. Zdjęcie z Instagrama

Aleksandra Hamkało. Zdjęcie z Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×