Aleksandra Hamkało bardzo młodo wyszła za mąż. Z tego powodu jest bezlitośnie krytykowana

ons

Aleksandra Hamkało wyszła za mąż w wieku 23 lat. Teraz aktorka ma 26. Okazuje się, że w jej otoczeniu nie jest dobrze widziane, że tak młoda dziewczyna wiąże się już na całe życie. Aktorka często spotyka się z ostracyzmem. Czasem ludzie nią pogardzają, że tak wcześnie podjęła tak wiążącą decyzję. Inni wieszczą jej i jej ukochanemu rychłe rozstanie. Ludzka zazdrość nie ma granic!

Biorąc ślub, podejmuję decyzję, że będę z mężem do końca życia. Czasem spotykam się z pogardą dla swojej decyzji. Ktoś mi mówi, że nic nie wiem o życiu, ktoś inny daje nam trzy lata. To przykre, że ludzie tak mówią, bo to w żaden sposób nie świadczy o moim związku, tylko o tych ludziach – że zostali zranieni, a z tej rany sączy się ropa- powiedziała Aleksandra magazynowi Grazia.
Aktorka marzy o dzieciach. Chce urodzić,  kiedy jest jeszcze młoda i pełna wigoru.
Ja się wstydzę, że ich nie mam, a tyle o tym gadam. Gdybym teraz zaszła w ciążę, to i tak byłabym starsza niż moja mama, kiedy urodziła mnie. I to mnie prześladuje, bo uważam, że moja mama jest w fajnym wieku dla mnie. Mamy porozumienie, możemy razem iść na imprezę. Nie chcę być starą matką. I chcę mieć więcej dzieci niż jedno. Ale teraz tyle się dzieje w moim życiu zawodowym, że sobie tego nie wyobrażam – powiedziała aktorka magazynowi Grazia.
W jej rodzinie długie i nierozerwalne związki to już tradycja Jej dziadkowie są już ze sobą 50 lat i z tego powodu odebrali medal od Prezydenta.
Moi dziadkowie ostatnio odebrali medal od pana prezydenta za 50 lat życia w małżeństwie. A ja czuję ogromny szacunek – mniej ze względu na medal, bardziej ze względu na te 50 lat – zwierza się Aleksandra w Grazi.
Agnieszkę doskonale pamiętamy z filmu Big Love. Teraz zagrała w filmie Disco polo, który pozytywnie oceniła sama Karolina Korwin Piotrowska!
W Discopolo  zmieniona nie do poznania niemal, ale talent widać i tak, super dziewczyna! – powiedziała o Agnieszce Karolina.
Piękna młoda zdolna. I mądra. Oraz odnosi spektakularne sukcesy. To dziś prawdziwa rzadkość. Jej mężem jest Filip Kalinowski, kompozytor i realizator dźwięk. Zagrała kiedyś w teledysku Behemota, który przypominamy.

Zobaczcie także trailer filmu Disco Polo.


 

Aleksandra Hamkało

Aleksandra Hamkało

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×