Aleksandra Domańska zdradziła imię synka. Nie ma ono związku z płcią. „Imię gender, neutralne”

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska długo trzymała fanów w niepewności. Dopiero po kilku miesiącach zdradziła, jak ma na imię jej syn. Nie ma ono związku z płcią. 

Aleksandra Domańska to aktorka, która sporą popularność zawdzięcza serialowi O mnie się nie martw. Tam wcieliła się w rezolutną prawniczkę i dzięki temu zdobyła serca widzów. Później jej kariera zaczęła rozwijać się dosłownie z dnia na dzień i zyskała większe grono fanów, którzy zaczęli interesować się nie tylko jej życiem zawodowym, ale też prywatnym. Zdecydowanie lepiej dała się im poznać w programie Ameryka Express, a jednocześnie udowodniła, że potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji.

W ostatnim czasie zdecydowanie praca zeszła w jej życiu na dalszy plan. Gwiazda w zeszłym roku po raz pierwszy została mamą. Wiadomość o tym, że spodziewa się dziecka dosyć długo udało się zachować w tajemnicy. Dopiero gdy krągłości były już mocno widoczne oficjalnie potwierdziła szczęśliwą nowinę. Dosyć szybko natomiast pochwaliła się narodzinami maluszka.

Aleksandra Domańska zdradziła imię syna

Ola mamą została w październiku zeszłego roku, a przez wiele miesięcy nie ujawniała, czy doczekała się synka, czy córeczki. W tym temacie postanowiła być niezwykle ostrożna. Dopiero na początku roku pochwaliła się zdjęciem pociechy i wyznała, że jest to chłopiec.

No słuchajcie nadszedł ten moment, w którym to informuję wszem i wobec, że kurka totalnie TOTALNIE STRACIŁAM GŁOWĘ DLA SWOJEGO SYNECZKA. Jakby… Przepływ miłości między nami jest tak intensywny w swej najczystszej, gwiezdnej, mistycznej postaci, że ledwie łapie oddech – napisała w sieci.

Kolejną tajemnicą było imię, jakie wybrała dla dziecka i tutaj też przez kilka miesięcy trzymała fanów w niepewności. W końcu dodała w sieci post, w którym zdradziła, że chłopiec ma na imię Ariel.

Cześć. Mam na imię Aleksandra. Jestem mamą Ariela. Artystką serca. Kobietą poszukującą, próbującą, doświadczającą, popełniającą błędy. Jestem. Oddycham. Zmieniam się. Mienię się milionem barw.

Gwiazda, zanim zdradziła imię synka, wyznała jedynie, że jest ono neutralne płciowo. Spotkała się wówczas z wielkim hejtem ze strony internautów, czego nie pozostawiła bez echa.

Imię gender neutralne, moi mili hejterzy, to nie jest żaden wybryk natury. Takim imieniem jest na przykład Alex, Kai, Max, Eli, Ari, Ariel, Aron, Sasha. Czy są one wydziwaczone? Dziękuję ci losie, że moje życie obfituje w takie chwile, wydarzenia i ludzi, dzięki którym czyjeś imię nie jest dla mnie powodem do niezdrowej ekscytacji. Życzę wam jak najlepiej i dużo akceptacji.

Jak wam się podoba imię, które wybrała dla chłopca?


Aleksandra Domańska z synem

Aleksandra Domańska z synem

Aleksandra Domańska z dzieckiem

Aleksandra Domańska z dzieckiem

Aleksandra Domańska z dzieckiem

Aleksandra Domańska z dzieckiem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×