Aleksandra Domańska wzbudza kontrowersje wyborem imienia dziecka. To dziewczynka czy chłopiec?

Aleksandra Domańska została mamą. Jak się okazuje, gwiazda nie chce na ten moment podawać zbyt wielu informacji o dziecku, za wyjątkiem tymczasowego imienia.

Aleksandra Domańska to aktorka znana z O mnie się nie martwDrogówkiAmbassady czy Podatku od miłości. Jeszcze głośniej zrobiło się o niej po jej występach w programie Ameryka Express, który wygrała. O ciąży aktorki jako pierwsze poinformowały serwisy plotkarskie. Domańska długo zwlekała z oficjalnym potwierdzeniem tych rewelacji.

Produkcja ma pewien problem, bo latem miały ruszyć zdjęcia do drugiej transzy serialu „Mecenas Porada”, gdzie Ola gra główną rolę. A wtedy jej ciąża będzie już widoczna. Ale wszyscy jej gratulują na planie i cieszą się razem z Olą – informowała jakiś czas temu serwis Plotek.

Aktorka, kilka miesięcy później, odniosła się do informacji podanych przez serwis plotkarski za pośrednictwem Instagrama. Plotki, oczywiście, okazały się prawdziwe.

Teraz myślę sobie what the kur*a f*ck. Gdzie moje pomysły? Gdzie jakaś twórczość proszę ja Ciebie. Czy zawsze zostanę już taka? O Bogini jeszcze 2 lata temu wymyślałam i montowałam i to było dobre i miłe i jasne. CO DZIEJE SIĘ PYTAM SIĘ I CZY KTOŚ TU JESZCZE TAK MA? ZŁOTE RADY? SŁOWA OTUCHY? CZY MOŻE CIĄŻA MA TO DO SIEBIE? MÓWCIE MI! Tymczasem płynę dalej z prądem rzeki mętnej – napisała na swoim profilu społecznościowym.

Wczoraj poinformowaliśmy o tym, że aktorka już urodziła dziecko. Tradycyjnie poinformowała o tym za pośrednictwem social mediów, gdzie dodała zdjęcie, które możecie zobaczyć poniżej.

Domańska załączyła do zdjęcia dość nietypowy, pełen emocji wpis. Napisała m.in.:

Najdroższa najbliższa i nieznajoma. Siedzę obok Ciebie na łóżku, gdy tripujesz na bólu cała spocona i słaba. Jestem tam ja i wszystkie wnuczki wszystkich czarownic, których nie udało im się spalić. Kładę chłodne ręce na Twoich spiętych barkach i całuję zapłakane policzki. Nie mam Ci za wiele do powiedzenia. Jesteś dzielna. I nie- nie mówię tu o Tobie jako mamie (to zdjęcie może tak sugerować), bo może mamą nie jesteś, lecz przede wszystkim o Tobie jako Tobie! Niezależnie od tego co podpowiada Ci Twój umysł jesteś super dzielna.

Nowina przekazana przez aktorkę wywołała falę spekulacji na temat płci dziecka i jego imienia. Sama zainteresowana postanowiła ich jednak nie rozwiewać.

Chłopiec czy dziewczynka? Imię dziecka Aleksandry Domańskiej

Aleksandra Domańska odniosła się do spekulacji internautów za pośrednictwem swojego Instastory, gdzie dodała zdjęcie ze zdziwioną miną oraz krótki opis. Aktorka postawiła na prywatność i nie zdecydowała się nie chwalić w sieci zbyt dużą liczbą szczegółów dotyczących życia jej i jej najbliższych. Zażartowała nawet z imienia swojej pociechy.

Słuchajcie, nie wiem, skąd te wieści o płci, bo nigdzie nie podawałam. Ale jedno jest pewne. Jest 50% szans, że to dziewczynka i 50%, że chłopczyk. Ale za to imię jest „no gender”! Dziękuję za miłe słowa. Kocham! – skomentowała.

Nie pozostaje nam nic innego, jak uszanować chęć Domańskiej do zachowania prywatności, z której wszyscy jesteśmy na co dzień obdzierani przez zbytni dostęp do mediów społecznościowych.

Kim jest partner Aleksandry Domańskiej?

Ochrona prywatności nie jest u Aleksandry Domańskiej niczym nowym. Nie wiemy nawet, kto jest jej obecnym partnerem! Celebrytka unika pisania o nim i dodawania wspólnych zdjęć. Najwidoczniej również i dla niego prywatność w sieci jest niezwykle ważna.


Aleksandra Domańska. Skrin z Instagrama

Aleksandra Domańska. Skrin z Instagrama

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska

Aleksandra Domańska pokazał brzuszek

Aleksandra Domańska pokazał brzuszek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×