Metamorfoza Aleksandra Kwaśniewskiego zrobiła wrażenie na internautach. „Bardzo wyszlachetniał”

Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski zapuścił brodę. Internauci nie mają wątpliwości – wygląda lepiej niż za czasów, gdy był prezydentem Polski. Nowy wizerunek bardzo mu pasuje. Ale nie tylko bujny zarost zwraca uwagę…

Aleksandra Kwaśniewskiego chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Były prezydent (1995-2005) wciąż cieszy się sporą popularnością i sympatią wśród Polaków. Z jego zdaniem liczy się wielu rodaków. Często zapraszany jest do dyskusji na bieżące tematy polityczne. Tak też było w czwartek, kiedy to były wódz RP zawitał w wirtualnym studiu stacji Polsat News.

Kwaśniewski przez lata wypracował sobie wizerunek niezwykle eleganckiego mężczyzny. Zawsze ubrany odpowiednio do okazji, w dobrze skrojonym garniturze i z elegancką koszulą. Za jego nienagannym wyglądem stoi żona – ikona stylu i według wielu najpiękniejsza Pierwsza Dama w Polsce – Jolanta Kwaśniewska. Nie wiemy, czy ona zasugerowała swojemu mężowi metamorfozę, czy jest ona spowodowana trwającą kwarantanną, ale ciężko nie zwrócić na nią uwagi.

Aleksander Kwaśniewski ma brodę

Były prezydent połączył się ze studiem Polsat News z domowego zacisza. To, co zwróciło uwagę widzów, to jego broda. Dotychczas Kwaśniewski miał gładko ogoloną twarz. Na palcach obu rąk można policzyć, ile razy decydował się na bujny zarost. Co jest poniekąd zaskoczeniem, bo patrząc na obecne zdjęcie – ojciec Oli Kwaśniewskiej wygląda bardzo dobrze.

Aleksander Kwaśniewski z brodą

Aleksander Kwaśniewski z brodą

A jak Aleksandra Kwaśniewskiego z brodą ocenili internauci? W komentarzach na serwisie Plotek nie brakuje pochwał:

  • Spoko. Pasuje. Mimo swoich ułomności to najlepszy prezydent jakiego pamiętam.
  • Jako jedna z niewielu osób moim zdaniem z brodą wygląda znacznie lepiej niż bez.
  • Wygląda jak marynarz, super.
  • Bardzo wyszlachetniał z tą brodą. Może powinien ją zostawić.

Metamorfoza bardzo na plus. Widać też, że dieta, o której jakiś czas temu wspominała pani Jolanta, służy byłemu politykowi SLD. Kwaśniewski wygląda zdrowo, szczupło i w tej ostatniej kwestii mógłby wesprzeć obecnego prezydenta – Andrzeja Dudę, który ponoć chce pozbyć się nadprogramowych kilogramów.


akpa20151011_polska_irlandia_mp_0985

scena z: Andrzej Duda, Aleksander Kwaśniewski, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Aleksander Kwaśniewski- msza pożegnalna Andrzeja Wajdy

Aleksander Kwaśniewski- msza pożegnalna Andrzeja Wajdy

Aleksander Kwaśniewski

Aleksander Kwaśniewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×