Prezydent odwiedził salon fryzjerski Nergala. Internauci komplementują odmieniony wizerunek głowy państwa

Nergal

Nergal

Nergal jest właścicielem trzech salonów fryzjerskich. Z jego usług korzystają największe gwiazdy show-biznesu. Okazuje się, że odwiedził go również sam prezydent. Internauci komplementują jego nowy wizerunek.

Adam Darski znany jako Nergal zyskał w naszym kraju przydomek króla ciemności. Wokalista zespołu Behemot na przestrzeni 20 lat swojej muzycznej kariery angażował się w różne projekty. Szerszej publiczności dał się poznać jako jeden z jurorów w programie The Voice of Poland. Gwiazdor doczekał się nawet filmu biograficznego. Nakręcił go szwedzki reżyser Claudio Marino, który współpracował już wcześniej z artystą przy okazji jednego z teledysków.

Film poświęcony legendzie death metalu pokazał go w nieco innym świetle. Nie zabrakło w nim wielu przemyśleń i rozmów o wolności, która jest dla muzyka największą wartością. Nergal ma sporą grupę fanów, którzy regularnie gromadzą się na jego koncertach. Licznych obserwatorów zgromadził także w social mediach. Na Instagramie publikuje posty związane z działalnością muzyczną, z życiem prywatnym, oraz te, w których pokazuje swój drugi biznes. Od 6 lat muzyk jest bowiem właścicielem salonu fryzjerskiego.

Aleksander Kwaśniewski odwiedził Nergala

Darski jest współwłaścicielem w sumie trzech salonów barberskich. Lider Behemota może pochwalić się klientami z najwyższej półki. Strzygą się u niego największe gwiazdy polskiego show-biznesu. W licznych postach, które udostępnia na Instagramie, mogliśmy zobaczyć, że z jego usług skorzystali już między innymi Krzysztof Ibisz, Liroy i Przemek Kossakowski.

Tym razem Nergal dodał  zdjęcie, na którym widzimy byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego razem z pracownikami Darskiego. Polityk jest świeżo po wizycie w salonie i chwali się zadbanym zarostem.

Ze wszystkich polskich prezydentów, ten facet zawsze był moim ulubionym. My mieliśmy zaszczyt gościć Aleksandra Kwaśniewskiego w naszym salonie fryzjerskim. Elegancki mężczyzna w eleganckim miejscu, prawda?! Dlatego chcę zachęcić moich rodaków, aby poszli i głosowali 28 czerwca! Polska desperacko potrzebuje nowego przedstawiciela. Nie marnuj swojego głosu i wybieraj mądrze! -napisał Nergal pod zdjęciem.

Fotografia i odmieniony wizerunek Aleksandra Kwaśniewskiego bardzo spodobał się internautom. W komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów.

  • Najlepiej prezentujący się prezydent Polski.
  • Świetnie się Olek starzeje.
  • Facet z klasą.
  • Myślę, że był ulubieńcem wielu Polaków. Super wygląda.
  • Zawsze miał klasę. Wygląda świetnie – komentują internauci.

Trudno się z nimi nie zgodzić, ponieważ Aleksander Kwaśniewski w nowym wydaniu prezentuje się bardzo elegancko i szykownie.

 


Aleksander Kwaśniewski u Nergala

Aleksander Kwaśniewski u Nergala

Nergal u fryzjera

Nergal u fryzjera

Nergal u fryzjera

Nergal u fryzjera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×