Aleksandra Kwaśniewska pokazała zdjęcie z ojcem. Metamorfoza prezydenta zrobiła wrażenie na internautach

Aleksander Kwaśniewski, Ola Kwaśniewska

Aleksander Kwaśniewski, Ola Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się na Instagramie, jak pomaga swojemu ojcu przygotować się do połączenia na żywo z TVN-em. Internauci gorąco komentują nowy wizerunek prezydenta. Ale z niego przystojniak.

Aleksandra Kwaśniewska prawie przez całe życie jest na świeczniku i w światłach reflektorów. Kiedy miała trzy lata, jej ojciec został ministrem sportu, ale to jeszcze nie postawiło całej rodziny na widoku. Dopiero kiedy Aleksander Kwaśniewski po raz pierwszy wygrał wybory prezydenckie w 2005, wszystkie światła poszły także na jego małżonkę – Jolantę, i córkę – Aleksandrę, która miała wtedy 15 lat.

Mamy wspaniałą córkę, której jestem wdzięczny, że wytrzymała presję związaną z moją prezydenturą. Kiedy wygrałem wybory, miała 15 lat. To jest trudny okres w życiu dziecka. Ale ona ani przez moment nie przeszła na złą stronę życia – doceniał córkę Aleksander Kwaśniewski.

Ola też zawsze mówiła o ojcu tylko dobrze. Najsłynniejsza historia to ta, kiedy stanęła w jego obronie przy okazji tak zwanej choroby filipińskiej. Media sugerowały, że Aleksander Kwaśniewski pokazał się publicznie pod wpływem alkoholu. Aleksandra – wtedy młoda reporterka w TVN-u – ze łzami w oczach w obronie ojca zwróciła się bezpośrednio do widzów. Zapłaciła za to posadą w Dzień Dobry TVN.

Aleksander Kwaśniewski przeszedł metamorfozę. Schudł i zapuścił brodę

Dziś w tym samym TVN Aleksander Kwaśniewski występuje jako komentator życia politycznego w Polsce. Oczywiście, w związku z pandemią, wizyty w telewizji odbywają się wirtualnie. Przygotowaniami do rozmowy podzieliła się Aleksandra Kwaśniewska na swoim profilu na Instagramie.

Zgodnie z hasztagami Ola odpowiedzialna była za test łącza, światło i kadr. Na pierwszym planie widzimy byłego prezydenta Kwaśniewskiego, ale tuż za nim z prawej strony wychyla się roześmiana córka. Widać, że świetnie się bawiła, pomagając swojemu tacie. Tacie, który zaskakująco zmienił wizerunek.

Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy, w czasach prezydentury uważani byli za ikony stylu. Pani Jolanta do dzisiaj zresztą uchodzi za jedną z najlepiej ubranych Polek. Były prezydent miał różne okresy, także ten związany z nadwagą. Jednak ostatnio nie tylko schudł, ale o dziwo zapuścił brodę. To jest o tyle szokujące, że odkąd jest w świecie polityki, nigdy nie nosił żadnego zarostu. Zawsze gładko ogolony, tym razem występuje z krótką, ale ewidentnie zadbaną brodą.

View this post on Instagram

#kropkanadi #testłącza #światła #ikadru

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on

Internauci zauważają, że prezydent mocno schudł, niektórzy nawet zaznaczają, że broda dodaje mu trochę lat. Jednak ogromna większość komentarzy, to wyrazy uznania i szacunku dla samego Aleksandra Kwaśniewskiego i jego prezydentury w latach 1995-2005.

  • Ojej mój ukochany Pan prezydent…
  • Ta kwarantannowa broda to już chyba norma wszędzie.
  • Klasa!
  • Olu, jesteś wykapany tata.
  • Prezydent zawsze był przystojny, ale teraz to już przesada. Broda ekstra.

Trzeba przyznać, że Aleksander Kwaśniewski potrafił rozmawiać z różnymi opcjami politycznymi i zawsze starał się łagodzić spory, a nie je zaogniać. Może dlatego Polacy z taką sympatią podchodzą do ojca Aleksandry?


Ola i Aleksander Kawśniewscy

Ola i Aleksander Kawśniewscy

Ola Kwąsniewska, Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski z psem na Mazurach

Ola Kwąsniewska, Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski z psem na Mazurach

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski na Mazurach

Jolanta Kwaśniewska i Aleksander Kwaśniewski na Mazurach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×