Kwaśniewscy mają powody do radości. Wielkanoc spędzą z córką. Ola i Kuba Badach do Szwajcarii przybyli w powiększonym gronie

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy przebywają w Szwajcarii. Ich córka Ola oraz Kuba Badach przygotowali dla nich piękny prezent na Wielkanoc. Jeden z tabloidów podaje szczegóły. 

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy od kilku miesięcy są w Szwajcarii. Polecieli tam tuż przed Bożym Narodzeniem, by wesprzeć siostrę byłego prezydenta, której zmarł mąż. Na początku lutego media obiegły informacje, że małżonkowie walczą z koronawirusem. Chociaż robili co mogli, nie udało im się uchronić od zakażenia:

Bardzo się izolowaliśmy przez cały czas w nadziei, że doczekamy się szczepienia. Uważam, że prowadziliśmy się bardzo sensownie, mądrze. Nie ruszaliśmy się nigdzie bez maseczek. Często nosimy rękawiczki. Dezynfekujemy te rzeczy, których mógł ktoś dotykać. Zakupy zostawiamy na zewnątrz, na balkonie – komentowała Jolanta Kwaśniewska.

Na szczęście Kwaśniewskim udało się wygrać z COVID-19, nie obyło się jednak bez powikłań. Polityk zdradził, że u jego żony wystąpiło zapalenie nerek, on sam walczył z uporczywym kaszlem (więcej tutaj).

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy: jak spędzą Wielkanoc 2021?

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy w zeszłoroczne Święta Bożego Narodzenia nie spotkali się z Olą i Kubą Badachem. Okazuje się, że córka pary prezydenckiej przygotowała dla nich piękny prezent na Wielkanoc. Aleksandra i jej mąż przyjechali do Szwajcarii. Kwaśniewska o wszystkim poinformowała w social mediach, gdzie udostępniła pamiątkowe zdjęcie.

Teraz na ten temat wypowiedział się jej ojciec. Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Faktem nie ukrywał swojego szczęścia:

Córka z mężem są już z nami od jakiegoś czasu, do wielkanocnego stołu zasiądziemy z nimi i z moją siostrą.

Prezydent dodaje, że Ola i Kuba nie przyjechali sami. W podróż zabrali swojego psa, który towarzyszy Jolancie i Aleksandrowi podczas spacerów:

Trzeba coś robić, żeby kondycja wróciła. Pies pomaga nam w rehabilitacji – żartuje były prezydent.

Polityk ujawnił, że nie traci nadziei na to, że w przyszłym roku w okresie świąt zorganizuje zlot rodzinny:

Wierzę, że na kolejną Wielkanoc będziemy organizować zlot rodzinny w Polsce.

Trzymamy kciuki, by te plany udało zrealizować.


Jolanta Kwaśniewska z mężem – wybory parlamentarne 2019

Jolanta Kwaśniewska z mężem – wybory parlamentarne 2019

Jolanta Kwaśniewska na ślubie swojej córki Aleksandry (2012)

Jolanta Kwaśniewska na ślubie swojej córki Aleksandry (2012)

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×