Zmiany w serialu „BrzydUla”. Pojawi się nowy Marek, który namiesza w życiu Uli! Zagra go niezły przystojniak

BrzydUla 2

BrzydUla 2

Kultowy serial BrzydUla wrócił niedawno na antenę i cieszy się taką samą popularnością jak dekadę temu. Ponad milion widzów śledzi z wypiekami na twarzy losy znanych bohaterów firmy Febo&Dobrzański.

Do stałej obsady aktorskiej, do której należą m.in.: Julia Kamińska, Filip Bobek, Małgorzata Socha dołączyły także nowe postacie, m.in. Dominika Kryszczyńska wcielająca się w seksowną modelkę, która swym niesamowitym pięknem i urokiem osobistym doprowadza do szału Ulę, główną bohaterkę. To jednak niejedyna nowa bohaterka w tym serialu. Producenci wciąż urozmaicają format i dbają o to, żeby na ekranie pojawiały się inne twarze.

Otóż już niebawem szeregi produkcji zasili znacząca postać, która zamiesza w życiu pozostałych bohaterów. Będzie to również Marek – imiennik głównego bohatera. Wcieli się w niego aktor młodego pokolenia – Aleksandar Milićević.

Kim jest Aleksandar Milićević?

Aleksandar Milićević to 31-letni aktor urodzony w Serbii. Po wybuchu wojny w Jugosławii przeniósł się z rodziną do Polski  i tu już pozostał. Kilka lat temu ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.  Fani małego i wielkiego ekranu mogą kojarzyć go z takich produkcji jak: Barwy Szczęścia, Wojenne Dziewczyny, W rytmie serca, Planeta singli, Czarny Mercedes.

Aleksandar Milićecić to niezły przystojniak. Oprócz sceny mógłby podbić również wybiegi w świecie mody. Zobaczcie sami:

BrzydUla 2. Kim będzie nowy Marek i czy rozkocha w sobie Ulę?

„Marek 2”, jak potocznie nazywają go fani serialu, wcieli się w specjalistę od PR w firmie F&D. Młody, przystojny, uroczy i kreatywny spec od wizerunku szybko zwróci uwagę Uli. Będą ze sobą spędzać dużo czasu, chcąc postawić firmę na nogi.

Pikanterii dodaje fakt, że mąż Uli jest na wyjeździe. Czy nieobecność Marka (Filip Bobek) spowoduje, że Ulę i nowego pracownika połączy coś więcej niż tylko relacja zawodowa?

W naszej galerii możecie zobaczyć więcej zdjęć Aleksandara Milićevica oraz pozostałych bohaterów serialu BrzydUla.


Aleksandar MilićevićAleksandar Milićević

Aleksandar Milićević

Aleksandar Milićević

Aleksandar Milićević

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×