Szukaj

„Warsaw Shore” ma przerwę w zdjęciach, ale u uczestników dzieje się! Gwiazda show spodziewa się dziecka

Alan Kwieciński

Alan Kwieciński

Alan Kwieciński z Warsaw Shore zostanie ojcem, czym pochwalił się na swoim Instagramie. Jak internauci zareagowali na tę wiadomość?

Alan Kwieciński do programu Warsaw Shore, emitowanego na antenie MTV, zgłosił się na początku 2014 roku, kiedy kręcono drugi sezon. Zastąpił Pawła Trybałę, który odszedł z programu. Alan nigdy nie ukrywał, że interesuje się sportami walki i to na nich się skupił, gdy jego przygoda z telewizją dobiegła końca:

W tym momencie skupiłem się na sportach walki. Temu poświęcam niemal cały swój czas, chociaż czasami pojadę jeszcze na jakieś imprezy związane z programem, choć zdarza się to rzadko — mówił w rozmowie z portalem warszawa.naszemiasto.pl

Alan Kwieciński zostanie ojcem. Pochwalił się na Instagramie

To Kwieciński odpowiadał za przygotowanie do walki w FAME MMA Marty Linkiewicz. W ostatnią sobotę zadebiutował na ringu i chociaż wiele osób stawiało, że wygra pojedynek, tak się nie stało.

Gdy emocje nieco opadły, na swoim Instagramie zdradził, co zawiodło. Podkreślał, że przegrał z samym sobą, nie dał rady psychicznie, ponieważ ciążyła na nim zbyt duża presja.

Wygrał jednak coś cenniejszego — zostanie tatą Pokazał zdjęcie, na którym pozuje ze swoją partnerką Dagmarą Musiał, która ma już delikatnie zaokrąglony brzuszek.

To jest dla mnie najważniejsze. Teraz chce stworzyć kochana rodzine i to się dla mnie liczy.

View this post on Instagram

Wiem że kurz jeszcze po sobocie nie opadł i długo nie opadnie. Przegrałem z samym sobą, nie dałem rady psychicznie. Za duża presja. Przegrałem walkę ale wygrałem cos dużo ważniejszego, BEDE TATĄ. To jest dla mnie najważniejsze. Teraz chce stworzyć kochana rodzine i to się dla mnie liczy. Dużo w mojej głowie się skumulowalo i nie potrafiłem sobie tego ułożyć. Przyjmuje to na klatę. Wiem że mam dużo większe umiejętności ale nie potrafiłem przenieść tego do klatki. Teraz muszę odpocząć ,wszystko sobie poukładać . Chce bardzo by doszło do rewanżu. Zrobię wszystko by następny razem to moja ręka przed czasem poszla w górę. Dziękuję za te wiadomość które od Was dostelm oczywiście te dobre, tych złych nie biorę do głowy. Dajcie mi trochę czasu . Wrócę i Wam udowodnie że stać mnie na dużo więcej. A teraz za sobotę Was Przepraszam . Dziękuję @filipbatkowski i @norbert.daszkiewicz za narożnik za to że byliście ze mna. Całemu @wcapro za możliwość trenowania w najlepszym klubie.

A post shared by Alan Kwieciński (@alan.kwiecinski) on

Alan dodał, że chociaż ma znacznie większe umiejętności, nie potrafił ich przenieść do klatki. Teraz musi trochę odpocząć, obiecuje jednak wrócić znacznie silniejszy:

Teraz muszę odpocząć, wszystko sobie poukładać. Chce bardzo by doszło do rewanżu. Zrobię wszystko by następny razem to moja ręka przed czasem poszła w górę. Dziękuję za te wiadomości, które od Was dostałem. Oczywiście te dobre, tych złych nie biorę do głowy. Dajcie mi trochę czasu. Wrócę i Wam udowodnię, że stać mnie na dużo więcej.

Internauci zareagowali niemal natychmiast, gratulując mu nowej roli:

  • Cudownie Alan, życzę dużo zdrówka dla Was wszystkich i doskonale wiemy, że stać Cię na dużo więcej. Zdarza się nawet najlepszym, a Ty właśnie do takich należysz. nie poddawaj się.
  • Ogromne gratulacje.
  • Gratulacje!! Jesteś zwycięzcą, ponieważ będziecie mieli dzidziusia i to się liczy.

Zobacz także: Borys Szyc został ojcem! Pokazał urocze zdjęcie syna. Ale cukiereczek


Alan Kwieciński zostanie ojcem

Alan Kwieciński zostanie ojcem

Alan Kwieciński zostanie ojcem

Alan Kwieciński zostanie ojcem

Alan Kwieciński zostanie ojcem

Alan Kwieciński zostanie ojcem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×