Gwiazda Warsaw Shore straciła dziecko. Uczestnik programu przekazał smutne wieści

Alan Kwiecińcki stracił dziecko

Alan Kwiecińcki stracił dziecko

Gwiazda Warsaw Shore jeszcze nie tak dawno podzieliła się z internautami wspaniałą nowiną. Teraz przekazała w sieci bardzo smutne wieści. Stracili już drugie dziecko. 

Alan Kwieciński do programu Warsaw Shore emitowanego na antenie MTV dołączył w drugim sezonie. Wskoczył na miejsce Pawła Trybały, który w tym czasie odszedł z show. Uczestnik programu od zawsze podkreślał, że interesuje się sportami walki. To właśnie on był odpowiedzialny za przygotowanie Marty Linkiwicz do walki w FAME MMA. Później sam zdecydował się zadebiutowac na ringu.

Niestety swoją walkę przegrał. Został pokonany przez Arkadiusza Tańculę znanego z programu Lombard. Życie pod zastaw. Gdy emocje po walce już opadły, fighter przyznał się, że przegrał walkę sam ze sobą i że ciążyła na nim ogromna presja, której nie podołał. Alan nie zamierzał długo rozpamiętywać tej porażki, ponieważ w tamtym czasie w jego życiu wydarzyło się coś dużo ważniejszego. Szczęśliwy uczestnik Warsaw Shore pochwalił się w social mediach, że jego partnerka jest w ciąży. Kwieciński opublikował wspólne zdjęcie z ukochaną, na którym czule trzyma ją za brzuszek. Niestety ich szczęście nie trwało zbyt długo.

Alan Kwieciński i jego partnerka stracili kolejne dziecko

Zaledwie kilkanaście tygodni temu szczęśliwy Alan informował o ciąży, a teraz w social mediach pojawiła się najgorsza z możliwych informacji. Na jego profilu pojawiło się to samo zdjęcie, jednak jest czarno białe. Pod nim znajduje się łamiący serce opis. Celebryta poinformował, że jego partnerka poroniła. Nie jest to jednak ich pierwsza strata. Również pierwsza ciąża, w której była kobieta zakończyła się niepowodzeniem. Szczere wyznanie Alan wyciska łzy z oczu.

Pamiętam, jak by to było wczoraj, gdy ogłosiłem nowinę, że będę Tata. Nie jest łatwo o Tym pisać. Najpierw straciliśmy jedno, walczyliśmy o drugie. Dłużej nie mogliśmy czekać i chcemy z Wami podzielić się tą smutną wiadomością, że w ubiegłym tygodniu straciliśmy drugie dzieciątko. Mocny cios od życia, bo w końcu nic ani nikt tak mocno nie bije, jak właśnie życie. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocny, lecz się nie udało – wyznał pod postem.

View this post on Instagram

Pamiętam jak by to było wczoraj gdy ogłosiłem nowine że będę Tata. Nie jest łatwo o Tym pisać. Najpierw straciliśmy jedno, walczyliśmy o drugie. Dłużej nie mogliśmy czekać i chcemy z Wami podzielić się tą smutną wiadomością że w ubiegłym tygodniu straciliśmy drugie dzieciątko. Mocny cios od życia bo w końcu nic ani nikt tak mocno nie bije jak właśnie życie. Robiliśmy wszystko co w naszej mocny, lecz się nie udało. Mocna rysa nie tylko na mojej psychice ale bardzo duża u @musial.beauty_dagmara . Wiec prosił bym byście nie zadawali pytań typu "a czemu" "a co stalo"? Jedno jest pewne jesteśmy silni i razem pokonamy wszystko. Ciężko mi jest się skupić ostatnio na czym kolwiek jeśli życie rzuca Ci takie kłody pod nogi. To co przeżyła Daga , nikomu nie życzę nawet najgorszemu wrogowi. Życie toczy się dalej a czas leczy rany. Dajcie nie mi a dla DAGI dużo wsparcia i Energii bo jej teraz potrzebuje. Pamiętaj Skarbie @musial.beauty_dagmara razem damy rade. Próbujemy Dalej;**** Wiemy że trzymaliście za nas kciuki i WIELKIE DZIĘKUJĘ za to. Trzymajcie dalej ;**** Jesteście wielcy. Po Prostu DZIEKUJE ŻE JESTEŚCIE I ZA WSPARCIE.

A post shared by Alan Kwieciński (@alan.kwiecinski) on

Alan zaapelował także do internautów, aby nie zadawali jego partnerce zbędnych pytań.

Mocna rysa nie tylko na mojej psychice, ale bardzo duża u @musial.beauty_dagmara. Więc prosiłbym, byście nie zadawali pytań typu „a czemu” „a co stało”? -apeluje Alan.

Pod postem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia, do których my również się dołączamy.


Alan Kwieciński poinfromował o utracie dziecka

Alan Kwieciński poinfromował o utracie dziecka

Alan Kwieciński zostanie ojcem

Alan Kwieciński zostanie ojcem

Alan Kwieciński zostanie ojcem

Alan Kwieciński zostanie ojcem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×