Szukaj

Mama Ali Tracz po przegranej Eurowizji spełniła jej marzenie. 10-latka zażyczyła sobie coś bardzo pysznego

Eurowizja Junior

Eurowizja Junior

Ala Tracz po zakończeniu Eurowizji Junior chętnie udzielała wywiadów. Dziewczynka opowiedziała o konkursie i swoich wrażeniach. Zdradziła także, co obiecała jej mama. 

Wczorajszy wieczór był pełen emocji. W niedzielę o godzinie 17.00 wystartował konkurs Eurowizja Junior. Już drugi rok z rzędu wydarzenie było organizowane w Polsce. Wszystko to dzięki dwóm młodym wokalistkom, którym w poprzednich latach udało się wygrać wokalne zmagania. Pierwszą z nich była Roksana Węgiel, która występem w Mińsku porwała całą publiczność. Na Białorusi była bezkonkurencyjna. Nikt nie spodziewał się, że rok później jej wielki sukces uda się powtórzyć. W zeszłym roku w Gliwicach na najwyższym stopniu podium stanęła Viki Gabor. Jej przebój Superhero nie miał sobie równych, dzięki czemu impreza po raz kolejny odbyła się nad Wisłą.

Podczas tegorocznego konkursu Polskę reprezentowała 10-letnia Alicja Tracz. Dziewczynka, podobnie jak jej poprzedniczki, również była uczestniczką muzycznego talent-show The Voice Kids. To właśnie tam dała się poznać szerszej publiczności. Młoda gwiazda wystąpiła na scenie z piosenką I’ll be standing. Ze względu na pandemię muzyczne wydarzenie odbywało się na nieco innych zasadach niż do tej pory. Wszystkie konkursowe wykonania zostały nagrane już wcześniej w lokalnych studiach.

Ala Tracz zdradziła, co obiecała jej mama po Eurowizji Junior

Ala Tracz na scenie dała z siebie wszystko. Niestety tym razem naszej młodej reprezentantce nie udało się stanąć na podium. Eurowizję Junior wygrała wokalistka reprezentantka Francji – Valentina. Dziewczynka zdobyła aż 200 punktów. Alicja zajęła 9. miejsce, zdobywając 90 punktów – 44 od widzów i 46 od jury.

Ala po zakończonym występie, gdy emocje już nieco opadły, chętnie udzielała wywiadów. Do dziewczynki ustawiła się prawdziwa kolejka reporterów. Młoda gwiazda opowiadała o swoim występie, a przed naszą kamerą razem ze swoją mamą skomentowała wyniki Eurowizji Junior. Natomiast w rozmowie z Super Expressem Ala zdradziła, co obiecała jej mama po zakończeniu show.

Mama powiedziała, że zabierze mnie na sushi – powiedziała Ala.

Miejmy nadzieję, że dziewczynce udało się razem z mamą dotrzeć wczoraj na wyjątkową i wymarzoną kolację. Pani Ania, podczas gdy jej córka udzielała wywiadu, potwierdziła złożoną obietnicę.

Tak, dzisiaj jest sushi, a w następnych dniach niespodzianka – wyznała.

Ala pochwaliła się, że oprócz sushi, bardzo lubi pizzę, którą sama piecze.


Ala Tracz na Eurowizji Junior 2020

Ala Tracz na Eurowizji Junior 2020

Alicja Tracz – Eurowizja Junior 2020

Alicja Tracz – Eurowizja Junior 2020

Viki Gabor i Alicja Tracz – Eurowizja Junior 2020 eliminacje

Viki Gabor i Alicja Tracz – Eurowizja Junior 2020 eliminacje

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×