Ala Janosz z synkiem w cudnej sesji na plaży. Tymek w długich włosach to wykapana mama z czasów „Idola”

Ala Janosz

Ala Janosz

Ala Janosz od kilku dni odpoczywa na wakacjach w Chorwacji. Piosenkarka nie szczędzi zdjęć, na których możemy podziwiać, jak spędza ten czas. Pokazała też swojego synka Tymona, który jest do niej niesamowicie podobny. 

Ala Janosz karierę w show-biznesie rozpoczęła od udziału w programie Idol. Na castingach pojawiła się jako nastolatka. Filigranowa dziewczyna o wspaniałym głosie szybko rozkochała w sobie nie tylko jury, ale także wszystkich widzów. Udało jej się wygrać pierwszą edycję popularnego wówczas talent show, a w nagrodę zyskała możliwość podpisania pierwszego kontraktu płytowego z wytwórnią Sony BMG. Po sukcesie, jaki odniosła w programie, szybko ukazał się jej krążek zatytułowany po prostu Ala Janosz.

Od tamtej pory fani skrupulatni śledzą jej karierę. W 2010 roku dołączyła do zespołu HooDoo Band i tam też poznała swojego przyszłego męża. Od ponad dekady Ala jest żoną Bartosza Niebieleckiego. Małżonkowie wspólnie wychowują syna Tymona, który w tym roku skończy 7 lat. Wiadomo, że chłopiec jest łudząco podobny do swojej mamy.

Ala Janosz pozuje z synkiem na wakacjach

Ala Janosz razem z mężem i synkiem kilka dni temu wybrała się na wakacje. Po długim czasie obostrzeń stęskniona za podróżami rodzina postanowiła wyruszyć do Chorwacji. Kapryśna pogoda na polskim wybrzeżu nie zachęca do wylegiwania się na plaży, za to tam mogą oni liczyć na sporo słońca i wysokie temperatury. Piosenkarka chętnie chwali się w sieci kolejnymi zdjęciami, na których możemy zobaczyć, jak upływa jej rodzinny urlop.

Gwiazda razem z mężem zdecydowali się ruszyć na wakacje samochodem. Po długiej trasie w końcu znaleźli się w kurorcie, do którego zmierzali. Od kilku dni możemy oglądać kolejne kadry z urlopu. Tym razem pochwaliła się ujęciami, na których pozuje z synkiem. Tymon to prawdziwa kopia swojej mamy. Wygląda zupełnie jak nastoletnia Ala, która wiele lat temu pojawiła się na scenie programu Idol. Miała wtedy identyczną fryzurę.

Ostatnie dwa dni w Chorwacji i do domu, a w zasadzie prosto na koncert projektu Alicja Janosz Dzieciom do Rybnika! Jeśli jesteście w okolicy macie ochotę na koncert z dziećmi, to zapraszam!!! I gwarantuję, że będziecie się bawić równie dobrze, co najmłodsze pokolenie.
Mnie już ciągnie na scenę do tego stopnia, że wczoraj na spontanie dołączyłam do koncertu fajnego trio w Rovinji. Komentarz Tymka – mama, fajnie dałaś radę! No nie można oszukać przeznaczenia

Trzeba przyznać, że chłopiec do złudzenia przypomina Alę. Ma identyczne spojrzenie oraz uroczą blond fryzurę. Ciekawi jesteśmy, czy również zwiąże swoją przyszłość z muzyką. Wiadomo, że za kilka lat wyrośnie z niego prawdziwy łamacz serc.


Ala Janosz z synem Tymonem

Ala Janosz z synem Tymonem

Ala Janosz z synem Tymonem

Ala Janosz z synem Tymonem

Alicja Janosz, zwyciężczyni pierwszej edycji Idola (2002 rok)

Alicja Janosz, zwyciężczyni pierwszej edycji Idola (2002 rok)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×