Ala Janosz nie traci czasu na wakacjach. Od razu po przyjeździe wskoczyła w skąpe bikini. Pochwaliła się gorącymi zdjęciami

Alicja Janosz na wakacjach

Alicja Janosz na wakacjach

Ala Janosz z mężem i synem wybrała się na wakacje. Rodzina właśnie dotarła do słonecznej Chorwacji. Wokalistka nie traci ani chwili i już wskoczyła w skąpe bikini. 

Ala Janosz to zwyciężczyni pierwszej edycji programu Idol. W show, które można było oglądać wiele lat temu na antenie stacji Polsat, od razu podbiła serca jurorów i fanów. Pojawiła się tam jako nastolatka, a muzyczne show okazało się trampoliną do wielkiej kariery. Młoda wokalistka była bardzo zdeterminowana i od razu po programie nagrała płytę. Jej pierwszy krążek zatytułowany Ala Janosz znalazł się na trzecim miejscu listy płytowych polskich bestsellerów. Pomimo tego piosenkarka nagle zniknęła z show-biznesu.

Jej popularność bardzo spadła i mogłoby się wydawać, że fani nieco o niej zapomnieli. Gwiazda związała się z zespołem HooDoo Band, gdzie poznała swojego ukochanego – Bartosza Niebieleckiego. Zakochani wspólnie doczekali się synka Tymona, który jest bardzo podobny do swojej mamy. Cała rodzina wyjechała właśnie na upragnione wakacje.

Alicja Janosz w bikini na wakacjach

Ala Janosz postanowiła jak większość gwiazd skorzystać z pięknej lipcowej aury. Gwiazda razem z mężem i synkiem wybrali się na urlop. Rodzina, aby zapewnić sobie mnóstwo słońca, zdecydowała się na podróż do Chorwacji. Zakochani wybrali się tam samochodem. Po kilkugodzinnej trasie dotarli na miejsce i w pełni korzystają z miejscowych uroków.

Wokalistka nie zamierzała tracić ani chwili i szybko wskoczyła w bikini, łapiąc każdy promień słońca. Ala wrzuciła właśnie do sieci kadry, na których można zobaczyć ją w skąpym stroju i ogromnym słomkowym kapeluszu, który ochroni jej głowę przed słońcem. Oczy zasłoniła ciemnymi okularami.

Za każdym razem gdy wyjeżdżaliśmy na wakacje, myślałam o tym, że fajnie byłoby część tego czasu dzielić z naszymi przyjaciółmi. No i mamy to! Te wakacje spędzamy rodzinnie, z moją kochaną przyjaciółką – kobietą dwojga imion i jej rodzinką! Dzieci zachwycone i my też. Wysyłamy Wam pozytywne wibracje!

Trzeba przyznać, że filigranowa gwiazda może się pochwalić idealną figurą. Z uśmiechu i opisu, który dodała pod zdjęciami, wynika, że będą to bardzo udane wakacje.


Ala Janosz w bikini

Ala Janosz w bikini

Ala Janosz w bikini

Ala Janosz w bikini

Ala Janosz w bikini

Ala Janosz w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×