Ala z Blog 27 szuka pracy. Opublikowała CV – 28 lat, angielski super, doświadczenie w gastronomii… A my sprawdzamy jak wygląda

Ala Boratyn z Blog 27 szuka pracy

Ala Boratyn z Blog 27 szuka pracy

Ala Bratyn z Blog 27 szuka pracy. Jak obecnie wygląda jedna z wokalistek popularnego niegdyś zespołu dla nastolatek?

Ala Boratyn i Tola Szlagowska rozpoczynały swoją karierę mając zaledwie 13 lat. Tworząc Blog 27 trafiły w 10. Wszystkie nastolatki w Polsce w 2005 roku znały ich przeboje takie jak Uh La La La oraz Hey Boy (Get Your Ass Up).

Niestety zespół przetrwał w tym składzie tylko rok, ale zaistniał na zagranicznych rynkach. Pierwsza płyta zespołu została wydana w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Włoszech, Francji, Japonii, Tajwanie, RPA, Czechach i na Węgrzech. Dziewczyny zostały nawet nagrodzone nagrodą MTV EMA w Kopenhadze dla Najlepszego polskiego artysty.

Pomimo sukcesów Ala odeszła, gdyż uważała, że nie jest w stanie rozwinąć skrzydeł w tym projekcie. Niestety nie powiodło się. Ani Ala, ani Tola nigdy później nie zdobyły już tak wielkiej popularności.

Okazuje się, że pomimo tego, że Boratyn nadal działa w branży muzycznej, poszukuje pracy. Ogłoszenie zamieściła na Facebooku.

Ala Boratyn z Blog 27 szuka pracy. Jak obecnie wygląda?

Ala po odejściu z projektu Blog 27 przedstawia się już wyłącznie jako Alicja. Wydała płytę pt. Higher. Po dwuletniej przerwie nagrała dwa utwory na potrzeby serialu Majka dla TVN. Jeden z nich jest polskim coverem hiszpańskiej piosenki Jeanette Porque te vas i w wykonaniu Alicji, z polskim tekstem – Nie pytaj mnie – stał się wielkim hitem.

Aktualnie Alicja występuje w nowym zespole, którego nazwa brzmi ALA|ZASTARY. Najwyraźniej jednak potrzebuje obecnie także innego zajęcia, bo zamieściła na Facebooku ogłoszenie o pracę.

Hej! Szukam pracy. Wiele lat poświęciłam śpiewaniu i tworzeniu muzyki, w międzyczasie zdobywałam inne umiejętności. Skończyłam Kulturoznawstwo, więc odnalazłabym się w szeroko pojętym sektorze kultury. Z racji wieloletniego bycia wokalistką i współpracy z wytwórniami muzycznymi jestem na bieżąco z funkcjonowaniem przemysłu muzycznego i koncertowego – napisała.

Zaprezentowała też paletę swoich umiejętności i doświadczeń:

Pracowałam jako kelnerka i managerka w restauracji DOM i DOM SKLEP, dzięki czemu zdobyłam umiejętności administracyjne, zarządzania oraz pracy w zespole. Cenię i są mi bliskie aspekty ekologiczne, środowiskowe oraz działania na rzecz zwierząt. Angielski na poziomie B2, posiadam prawo jazdy – reklamuje się 28-latka.

Pod natychmiast został udostępniony przez znajomych Alicji. W ten sposób była gwiazda Blog 27 zapewne szybko znajdzie zatrudnienie. Jak dziś wygląda? Zajrzyjcie do galerii.


Alicja Boratyn szuka pracy

Alicja Boratyn szuka pracy

Alicja Boratyn szuka pracy

Alicja Boratyn szuka pracy

Alicja Boratyn szuka pracy

Alicja Boratyn szuka pracy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×