Newsy[Aktualizacja] Mecz Polska -Islandia: Polska szybko straciła pierwszego gola, czy uda im się nadrobić zaległości?

[Aktualizacja] Mecz Polska -Islandia: Polska szybko straciła pierwszego gola, czy uda im się nadrobić zaległości?

Robert Lewandowski o wygranej z Irlandią
Natalia Brzostowska
09.11.2015 21:49, aktualizacja: 13.11.2015 23:02

Dziś odbył się mecz towarzyski Polska - Islandia. Reprezentacje spotkały się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wynik meczu nie będzie miał jednak wpływu na losy poszczególnych reprezentacji podczas Mistrzostw Europy we Francji.

To spotkanie jest idealnym momentem do przyjrzenia się poszczególnym sportowcom jeszcze przed rozegraniem właściwych meczy podczas Mistrzostw. Adam Nawałka może teoretycznie ocenić formę reprezentacji .

W czwartej minucie Gylfi Sigurdsson rzutem karnym strzelił Polakom pierwszą bramkę. Po pierwszej połowie przegrywamy 0:1.

Czy Polakom uda się nadrobić zaległości w drugiej połowie meczu?