Tak wyglądali prawie 50 lat temu. A dzisiaj? Gwiazdy kultowego „Love Story” spotkały się pół wieku później

Love Story

Love Story

Ali MacGraw i Ryan O’Neal spotkali się po 46 latach

Któż nie widział, albo chociaż nie słyszał o legendarnej produkcj Love Story, która otrzymała aż siedem nominacji do Oscara? Dzisiaj film uważany jest za jeden z najsłynniejszych melodramatów wszech czasów i za jedną z piękniejszych historii miłosnych. On student prawa, pochodzący z zamożnej rodziny. Ona studentka muzyki i córka piekarza. Chociaż najbliżsi nie dawali szans ich miłości, oni postanowili o nią zawalczyć.

W głównych rolach wystąpili niezapomniani Ali MacGraw i Ryan O’Neal. Zastanawialiście się kiedyś, jakie dzisiaj są ich relacje? Jak wyglądają? Po 46 latach postanowili wrócić do tamtego okresu.

Aktorzy przyjechali na uniwersytecki kampus w kabriolecie z wczesnych lat 70. ubiegłego wieku, podobnym do tego, który pojawił się w filmie. Podczas spotkania ze studentami mówili, że praca nad Love Story była przełomowym i ważnym okresem w ich życiu.

Między Ryanem i mną zaiskrzyło od razu. Była między nami chemia -zdradziła Ali

Wygląda na to, że stara miłość nigdy nie rdzewieje. Nawet ta filmowa 🙂 Tak para wygląda prawie pół wieku od czasu premiery kinowego hitu:

Gwiazdy Love Story 50 lat później

Gwiazdy Love Story 50 lat później

A tak wyglądali na plakacie promującym film:

Ali MacGraw i Ryan O'Neal w filmie

Ali MacGraw i Ryan O’Neal w filmie „Love Story”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×