Aida Kosojan-Przybysz pokazała zdjęcia ze ślubu w 31. rocznicę. Mijają lata, a wizjonerka jest coraz piękniejsza

Aida Kosojan-Przybysz - 31. rocznica ślubu

Aida Kosojan-Przybysz - 31. rocznica ślubu

Aida Kosojan-Przybysz pochwaliła się zdjęciami ze swojego ślubu. To już 31 lat odkąd jest żoną Adama Przybysza. Fotki, które pokazała, to prawdziwa gratka.

Aida Kosojan-Przybysz od ponad 30 lat jest w Polsce. Jest znana ze swoich wizji, ale także dokonań muzycznych. Prywatnie jest żoną Adama Przybysza i mamą AlicjiMargo. Razem z rodziną mieszka w Warszawie. Obecnie zajmuje ją nowy projekt, o którym więcej pisaliśmy tutaj.

Najsłynniejsza wizjonerka w naszym kraju właśnie obchodzi 31. rocznicę ślubu. Pochwaliła się zdjęciami z uroczystości.

Aida świętuje 31. rocznicę małżeństwa. Jakie zdjęcia opublikowała?

Aida urodziła się w Batumi, w ormiańskiej rodzinie. Dar jasnowidzenia odziedziczyła po swoich babkach Annie i Margo. Jasnowidzką była również jej praprababka Zofia. Kiedy dar objawił się u ich czteroletniej wnuczce, nakazały jej, żeby nie mówiła publicznie o swoich wizjach, bo może ściągnąć na siebie kłopoty. Ojciec Aidy, muzyk, po którym odziedziczyła talent muzyczny, był podobnego zdania, więc dziewczyna została wysłana na uniwersytet w Kijowie. Studiowała tam ekonomię ze specjalnością kredyty i finanse. To właśnie na studiach poznała swojego przyszłego męża Adama Przybysza.

To właśnie obcokrajowca, z którym Aida miała wyjechać z kraju, widziała w wizjach jej babcia. Wizjonerka właśnie pochwaliła się na Instagramie, że to już 31 lat, odkąd są małżeństwem. Kosajan i Przybysz przeszli niełatwą drogę, ale ich miłość zwyciężyła. Na Instagramie Aidy pojawiły się zdjęcia ze ślubu – to prawdziwa gratka. Na ujęciach został uwieczniony jeden z najważniejszych dni jej życia. Uroczystość miała miejsce w Batumi. Na kadrach widzimy młodych ludzi, którzy właśnie zaczęli swoją wspólna podróż.

Na przeszkodzie stawały nam tysiące kilometrów, urzędy, zawirowania polityczne, język, nawet tradycja. Dziś, 5 stycznia mija trzydziesta pierwsza rocznica naszego wesela w Batumi. Miłość ponad wszystko #miłość #rocznicaslubu #slub #razem #love – napisała.

Aida miała na sobie piękną suknię i stroik na ciemnych włosach, a w rękach trzymała wiązkę goździków. Adam ubrany był w garnitur i modny wówczas wąski krawat..

Pod wpisem Aidy namnożyło się gratulacji i komplementów:

 • jeśli 31 lat to musiałaś mieć 7 na zdjęciu!!!!!
 • Gratulacje!!! 31lat o ja Cieeee!!! Szacunek.
 • Te zdjęcia są dowodem na to, że jak to dowcipnie ujęła M. Czubaszek: „Prawdziwej miłości to i małżeństwo nie zaszkodzi” Serdeczne gratulacje!
 • Wszystkiego najlepszego na dalsze lata wspólnego życia – piszą internauci.

I my przyłączamy się do wszystkich ciepłych słów, życząc małżonkom kolejnych wspólnych, szczęśliwych lat.


Aida Kosojan-Przybysz pokazała zdjęcia ze ślubu w 31. rocznicę

Aida Kosojan-Przybysz pokazała zdjęcia ze ślubu w 31. rocznicę

Aida Kosojan-Przybysz pokazała zdjęcia ze ślubu w 31. rocznicę

Aida Kosojan-Przybysz pokazała zdjęcia ze ślubu w 31. rocznicę

Aida Kosojan-Przybysz pokazała zdjęcia ze ślubu w 31. rocznicę

Aida Kosojan-Przybysz pokazała zdjęcia ze ślubu w 31. rocznicę

Komentarze

 • GośćklarA pisze:

  Jest jedno prawdziwe slowo – Pieknie

 • Gość pisze:

  Piękna miłość.Wszystkiego najcudowniejszego na dalszą wspólną drogą .Cudnie że taka miłość się zdarza.

 • Ania pisze:

  Śliczna mądra wspaniała kobieta żona matka życzę dużo zdrowia szczęścia na dalsze lata wspólnego zycia

 • 2022 Korytarz Życia pisze:

  Przepiękna Sercem i Umysłem Lady 🙂 Jej muzyka snuje Miłość do okoła wszystkich, którzy tylko ją usłyszą…oplata Miłością, jak piękny pająk snuje własną sieć, aby złapać w sidła Miłości…ale z jedną różnicą – Aida nie zjada Ofiar Miłości…Miłość Ofiary Wyzwala…Wybawia…Zbawia…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×