Szukaj

Agustin Egurrola zostanie ojcem! Dopiero co wziął ślub, a tu już taka nowina

Agustin Egurrola zostanie ojcem po raz drugi

Agustin Egurrola zostanie ojcem po raz drugi

Augustin Egurrola zostanie ojcem po raz drugi. Tę szczęśliwą wiadomość w swoich mediach społecznościowych przekazała jego żona Diana. 

Agustin Egurrola przekazał niedawno radosne wieści. Wziął ślub z przepiękną Dianą, o czym w sobotę poinformował w mediach społecznościowych. To właśnie tam pochwalił się zdjęciami z uroczystości. Wydarzenie odbyło się na przełomie lipca i sierpnia. Dzięki temu, że w tym czasie nieco złagodzono obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, na przyjęciu nie zabrakło gości.

Wesele odbyło się w czterogwiazdowym hotelu Pałac Mała Wieś. Oprócz przepięknych dekoracji, na miejscu była ochrona, która dbała o to, by do środka nie przedostał się żaden paparazzo:

Agustinowi bardzo zależało na tym, by nikt o imprezie nie wiedział – zwłaszcza media, dlatego zatrudnił specjalną ochronę, która miała pilnować, by żaden nieproszony fotograf nie zrobił zdjęć – mówił informator Plotka.

Uroczystość bardzo długo była utrzymywana w tajemnicy. Małżonkowie dopiero po fakcie poinformowali o całej sytuacji tancerzy, którzy na co dzień pracują w szkole Egurroli. Osoba z bliskiego otoczenia zakochanych donosi, że para jest w sobie bardzo zakochana:

Diana nie jest tancerką, ale rzeczywiście przez jakiś czas pracowała w szkole Egurroli. W pracy mało kto wiedział o tym, że planują ślub. Agustin oznajmił to wszystkim dzień po fakcie. Widać, że jest bardzo szczęśliwy i zakochany w żonie — twierdzi źródło Pudelka.

Agustin Egurrola zostanie ojcem. Diana jest w ciąży

Okazuje się, że ślub to dopiero początek zmian w życiu małżonków. Agustin Egurrola zostanie ojcem po raz drugi. Szczęśliwe wieści przekazała dumna przyszła mama za pośrednictwem mediach społecznościowych. We wpisie zasugerowała też płeć dziecka:

Choreograf niebawem zostanie tatą! Diana na swoim instagramowym profilu pochwaliła się znajomym, że spodziewa się dzieck i zdradziła, że to dla niej „najlepszy prezent na Gwiazdkę”. Dodała też hasztag #mybabyboy i niebieskie serduszko, sugerując, że wraz z mężem powitają na świecie synka – cytuje wpis Diany serwis Pudelek.

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola ma już jedną córkę, Carmen, która ma 12 lat. Jest owocem związku tancerza z Niną Tyrką.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!


Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola wziął ślub

Agustin Egurrola jest już po ślubie?

Agustin Egurrola jest już po ślubie?

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×