Agustin Egurrola o zmianach w „Mam talent!”. Szczerze ocenił swojego następcę. Jan Kliment będzie zadowolony, jak to usłyszy?

Agustin Egurrola Jan Kliment

Agustin Egurrola Jan Kliment

Mam talent!. Jan Kliment został nowym jurorem. Agustin Egurrola w nowym wywiadzie ocenił, jak radzi sobie jego następca. 

Skład jurorski w programie Mam talent! kilka razy się zmienił. Tylko Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak ze wspomnianym formatem są związane od początku. Przez pierwsze trzy sezony trzecim sędzią był Kuba Wojewódzki. Kiedy odszedł, stanowisko objął Robert Kozyra. Od 6. edycji w tej roli odnajdował się Agustin Egurrola, który postanowił przejść do konkurencyjnej stacji telewizyjnej.

Agustin Egurrola swoim eksperckim okiem oceniał talenty uczestników przez blisko 7 lat. 53-latek przeszedł jednak z TVN do TVP, gdzie jest m.in. jurorem w You Can Dane – Nowa generacja:

Rola przewodniczącego jury jest najtrudniejsza i polega na tym, że to on ogłasza decyzję czy ktoś przechodzi dalej, czy żegna się z programem. Jest to moment, w którym pojawiają się ogromne emocje, dlatego czasami bywa ciężko – komentuje swoją nową rolę.

W obsadzie Mam talent! musiały więc zajść zmiany. Na miejsce Agustina Egurroli posadzono czeskiego choreografa Jana Klimenta. Tancerz dał się poznać szerszej publice w Tańcu z Gwiazdami, gdzie trenował m.in.: Natalię Siwiec, Cleo, Julię Wróblewską czy Natalię Szroeder.

Nikt jednak nie przypuszczał, że gwiazdor Polsatu zostanie zaangażowany do talent show TVN-u. 47-latek zasiadł przy stole obok Małgorzaty Foremniak i Agnieszki Chylińskiej.

Mam talent! 13. Agustin Egurrola o udziale Jana Klimenta

Agustin Egurrola i Jan Kliment znają się bardzo dobrze. Były juror Mam talent! był zadowolony z wyboru następcy, co wyznał m.in. w rozmowie z naszą reporterką:

Janek jest moim przyjacielem od wielu lat. W momencie jak się o tym dowiedziałem, naprawdę byłem szczęśliwy. I to fajnie, że on będzie właśnie tym jurorem.

Egurrola w nowym wywiadzie ocenił, jak radzi sobie jego kolega w roli sędziego:

Janka Klimenta lubię i wspieram. Radzi sobie świetnie, ale tego byłem pewien. Jest wymarzonym jurorem do Mam talent! – powiedział w rozmowie z Faktem.

W roli jurora Mam talent! wolicie Jana Klimenta, czy Agustina Egurrolę?


Agustin Egurrola- You Can Dance - nowa generacja

Agustin Egurrola- You Can Dance - nowa generacja

Rafał Brzozowski, Agustin Egurrola na lotnisku przed wylotem na Eurowizję 2021

Rafał Brzozowski, Agustin Egurrola na lotnisku przed wylotem na Eurowizję 2021

Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska

Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, Agnieszka Chylińska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×