Szukaj

Nieoficjalne przecieki z TVN ws. „Mam talent”. Co dalej z programem po odejściu Agustina Egurroli?

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

Mam Talent przez ponad dziesięć lat bawiło widzów TVN-u. Co z nowym sezonem? Kto zajmie miejsca Agustina Egurroli i czy w ogóle powstaną nowe odcinki? Pojawiły się pierwsze przecieki.

Agustin Egurrola jest utytułowanym tancerzem. Popularność przyniosły mu dwa programy emitowane w TVN-ie You can dance oraz Mam talent. Przez niemal dwie dekady oceniał występy uczestników. Wkrótce znów sprawdzi się w roli jurora. Tancerz przyjął propozycję TVP i dołączył do obsady Dance Dance Dance 3. 

Z sytuacji jest zadowolona telewizja polska, która skomplementowała transfer Agustina w głównym wydaniu Wiadomości. Wyemitowano materiał, w którym pod adresem tancerza padło wiele miłych słów. Chociaż na temat przejścia Egurroli z TVN do TVP wypowiedziało się kilka osób, sam zainteresowany na razie milczy. Zamiast tego skupia się na pracy, którą chętnie dokumentuje w social mediach.

Zobacz: Egurrola nie traci czasu na słowne przepychanki. Po serii ataków byłych przyjaciół z TVN-u opublikował krótki komentarz

Agustin Egurrola przechodzi do TVP. Co z Mam Talent?

Mam Talent zadebiutowało na antenie TVN w 2008 roku. Przez jedenaście lat bawiło widzów, którzy chętnie oglądali nowe odcinki. Ostatnią edycję w 2019 roku śledziło średnio 2,47 mln osób. To sprawiło, że stacja była liderem oglądalności w swoim paśmie. Kolejny sezon show miał powstać w zeszłym roku. Przez pandemię koronawirusa go jednak nie nagrano.

Jury Mam talent 10 - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrolla

Jury Mam talent 10 – Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrolla

Zakładano, że program zostanie nakręcony wiosną i wyemitowany jesienią. Wygląda jednak na to, że tak się nie stanie. Super Express dowiedział się nieoficjalnie, co mówi się na korytarzach TVN-u. Program drugi rok z rzędu nie będzie realizowany i nie wiadomo, czy w ogóle powstaną kolejne edycje. Tabloid donosi, że powodem jest fakt, iż gwiazd, które odeszły (oprócz Agustina z show pożegnał się też Szymon Hołownia), nie da się tak łatwo zastąpić.

Dziennik podaje, że chociaż Egurrola znalazł zatrudnienie, to jego koleżanki z Mam talentAgnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak, zostały na lodzie. A co za tym idzie – na ich konta nie wpłyną imponujące wynagrodzenia:

Agnieszka na jednej edycji programu wzbogaciła się aż o 325 tysięcy złotych. Foremniak zaś o 200 tysięcy złotych.

Tabloid poprosił TVN o komentarz w sprawie przyszłości Mam Talent. Stacja na razie nie zajęła żadnego oficjalnego stanowiska:

TVN zapytany przez nas o dalsze losy Mam Talent milczy jak zaklęty – czytamy na łamach gazety.

Myślicie, że następna edycja show rzeczywiście nie powstanie?


Jury Mam talent 10 - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrolla

Jury Mam talent 10 - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrolla

Jurorzy programu Mam Talent na pierwszym castingu

Jurorzy programu Mam Talent na pierwszym castingu

Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola i Agnieszka Chylińska - Mam talent

Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrola i Agnieszka Chylińska - Mam talent

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×