Agustin Egurrola podbija Instagram rodzinną sesją z żoną i synkiem. Mały Oscar to urodzony model. Jaki on jest śliczny!

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola opublikował na Instagramie efekty rodzinnej sesji zdjęciowej. Na fotografiach pozuje z żoną Dianą i kilkumiesięcznym synkiem. Zobaczcie, jak uroczo razem wyglądają. 

Agustin Egurrola od lat bryluje w show-biznesie, a to za sprawą programów tanecznych, w których pełni rolę eksperta. Przez wiele lat współpracował z TVN, a od zeszłego roku jest jedną z największych gwiazd TVP. Po tym, jak dokonał głośnego transferu, spotkał się ze sporą krytyką. Choreograf pomimo wielu nieprzychylnych słów wspaniale odnalazł się w nowej stacji i pojawia się w najpopularniejszych programach. Był jurorem w Dance Dance Dance, gdzie bardzo surowo oceniał występy kolegów i koleżanek z show-biznesu.

Teraz widzowie mogą go oglądać w reaktywowanym po latach programie You Can Dance – Nowa generacja. Tutaj jest nieco łaskawszy, ponieważ ocenia taneczne popisy najmłodszych. Sam jest ojcem dwojga dzieci, więc ma do nich doskonałe podejście. Dla wielu młodych tancerzy jest on niezaprzeczalnym autorytetem w tej dziedzinie.

Agustin Egurrola w sesji zdjęciowej z żoną i synem

Agustin kilka lat temu związany był z tancerką Niną Tyrką. Para doczekała się córeczki, ale ich związek nie przetrwał próby czasu. Choreograf ma jednak doskonały kontakt ze swoim starszym dzieckiem. Wczesną wiosną ponownie został ojcem, a wcześniej wziął ślub z piękną Dianą. Informacje o sformalizowaniu związku potwierdził dopiero kilka miesięcy po ceremonii i wtedy też pochwalił się pierwszymi zdjęciami.

Zaledwie kilka chwil przed narodzinami syna opublikował sesję zdjęciową, w której wziął udział razem z ciężarną żoną. Małżonkowie doczekali się mnóstwa gratulacji, a za kilka dni dumny tata pochwalił się pierwszymi fotografiami noworodka. Od tamtej pory mały Oscar jest oczkiem w głowie całej rodziny. Agustin w tygodniu jest bardzo zapracowany, ale niedzielne poranki spędza u boku swojej rodziny. Właśnie pochwalił się piękną sesją zdjęciową z udziałem Diany i ich pociechy.

Szczęśliwy czas – podpisał zdjęcia.

Widać, że Agustin po raz kolejny wspaniale odnalazł się w roli ojca, co dostrzegają także jego fani. Internauci pod wpisem nie poskąpili mu komplementów.

 • Szczęśliwa rodzinka. Życzę miłej niedzieli.
 • Cudna rodzinka.
 • Piękny obrazek.

Pod postem pojawiło się też mnóstwo wirtualnych serduszek. Nie można się dziwić zachwytowi fanów, ponieważ tworzą oni naprawdę piękną rodzinę, a chłopiec rośnie jak na drożdżach i wygląda jak urodzony model.


Agustin Egurrola z żoną Dianą i synem Oscarem

Agustin Egurrola z żoną Dianą i synem Oscarem

Agustin Egurrola z żoną Dianą i synem Oscarem

Agustin Egurrola z żoną Dianą i synem Oscarem

Agustin Egurrola z synem Oscarem

Agustin Egurrola z synem Oscarem

Komentarze

 • Natalia pisze:

  Piekni,cala Rodzinka zasluguje na podwójnego zlotego OSKARA

 • Maria pisze:

  Czlowieku czy ty sam wiesz co piszesz!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Taki lajf młodzi zdolni ale niech najpierw skończą przedszkole a potem jak pani bieniuk mature dziś klasyko real – barca derby łodzi i wyniki ksw fajna statuetka co ty na to wow ha ha ale chociaź lody z tego były szkoda źe jaka rewolucja takie lody ha ha ale mają gorzej serio przez 20lat nic nawet źa tv mango i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×