Agustin Egurrola skomentował „Mam Talent!” bez swojego udziału. Ekipie show ma do przekazania kilka słów

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola

Agustin Egurrola pożegnał się jakiś czas temu ze stacją TVN i zaczął współpracę z TVP. Tym samym nie pojawi się w kolejnej edycji programu Mam Talent!. Skomentował jednak show, które odbędzie się bez jego udziału, z nową obsadą. Jakie ma wspomnienia?

Mam Talent! przez lata bawiło widzów stacji TVN. Program doczekał się dwunastu edycji, a każda z nich cieszyła się sporą oglądalnością i uznaniem widzów. Nigdy nie brakowało uczestników, którzy chcieli pokazać na antenie swoje wyjątkowe umiejętności i zaprezentować się znacznie szerszej publiczności. Talent show okazało się furtką do sławy dla wielu osób, które już na zawsze znalazły swoje miejsce w show-biznesie.

W jesiennej ramówce, po trwającej dwa lata przerwie, format znowu pojawi się na antenie. Na ekranie nie pojawi się Szymon Hołownia, który od dawna związany jest z polityką. Wiadomo już, że jego miejsce zajmie komik, Michał Kempa. Podczas ostatniej wizyty w DDTVN udowodnił on, że zapewni widzom sporą dawkę śmiechu.

To jest wielka radość przede wszystkim. Dla mnie, dla rodziny dla lokalnej tutaj społeczności (…). No ja się spodziewam apanaży przede wszystkim, że ja będę mógł już sobie żyć, pozwolić. Ja mam tylko pole po rodzicach w Międzyrzeczu. No to są koszta. (..) I to nie jest tak, że to trzeba jeden dwa odcinki, ale to trzeba cały sezon Mam Talent zapracować – skomentował swój udział w programie Michał Kempa.

Agustin Egurrola komentuje nową edycję Mam Talent

Jedną z wielkich gwiazd Mam talent! był Agustin Egurrola. Juror wystąpił w siedmiu ostatnich edycjach, gdzie u boku Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak oceniał występy uczestników.

Kilka miesięcy temu jednak pożegnał się ze stacją i przyjął ofertę od TVP. To właśnie tam teraz rozwija skrzydła i bierze udział w kolejnych hitach publicznego nadawcy. Pojawił się jako juror w show Dance Dance Dance, a jesienią zobaczymy go w You Can Dance – Nowa generacja. Cały czas ma jednak miłe wspomnienia związane z programem i całą ekipą.

Mam Talent to bardzo ważny program, w którym brałem udział. Trzymam kciuki za kolejną edycję tego show. Z całych sił pozdrawiam Małgosię Foremniak, Agnieszkę Chylińską, Marcina Prokopa i wszystkich, z którymi pracowałem przy produkcji tego programu. Mam nadzieję, że znów odniosą spektakularny sukces, bo ten program jest absolutnie niezwykły – powiedział w rozmowie z Plejadą.

Miejsce Agustina Egurroli za jurorskim stołem zajmie również osoba z zagranicy związana z tańcem. Będzie to doskonale znany widzom z Tańca z Gwiazdami Jan Kliment.


Małgorzata Foremniak, Agnustin Egurrola, Agnieszka Chylińska - Mam Talent

Małgorzata Foremniak, Agnustin Egurrola, Agnieszka Chylińska - Mam Talent

Jury Mam talent 10 - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrolla

Jury Mam talent 10 - Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak, Agustin Egurrolla

Agnieszka Chylińska z Małgorzatą Foremniak i Agustinem Egurrolą, jurorami

Agnieszka Chylińska z Małgorzatą Foremniak i Agustinem Egurrolą, jurorami "Mam Talent" na prezentacji ramówki TVN w 2015 roku (fot. AKPA)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×