Szukaj

Agustin Egurrola nie traci czasu na słowne przepychanki. Po serii ataków byłych przyjaciół z TVN-u opublikował krótki komentarz

Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Agustin Egurrola przerwał milczenie po przejściu z TVN do TVP. Na Instagramie dodał nowy wpis, w którym zabrał głos w ważnej dla niego sprawie.

Agustin Egurrola od wielu lat jest związany ze sceną. Jest mistrzem Polski w tańcach latynoamerykańskich, sędziuje w profesjonalnych turniejach, a także prowadzi własną szkołę Egurrola Dance Studio. Popularność przyniosły mu programy emitowane na TVN-ie You can dance oraz Mam Talent, w których przez dwie dekady oceniał popisy uczestników.

Egurrola wkrótce znów sprawdzi się w roli jurora. Przyjął propozycję TVP i dołączył do obsady Dance Dance Dance 3. Stacja jest bardzo szczęśliwa z takiego obrotu spraw. Sytuację skomentowano nawet w głównym wydaniu Wiadomości. Wyemitowano materiał, w którym pod adresem tancerza padło mnóstwo komplementów:

Artystyczny transfer roku stał się faktem. Wśród jurorów najbardziej znany choreograf w Polsce Agustin Egurrola, który do Telewizji Polskiej przeszedł z komercyjnej konkurencji. W jury zasiądzie obok Joanny Jędrzejczyk oraz Idy Nowakowskiej. Zapowiadają się wielkie emocje – powiedział na antenie Michał Adamczyk.

Transfer z TVN do TVP z niesmakiem skomentowało wielu kolegów Agustina z dawnej pracy. Michał Piróg opublikował mocny wpis na ten temat, podobnie jak Kinga Rusin, która publicznie dopiekła Egurroli, gratulując mu „laudacji” w najważniejszym wydaniu serwisu informacyjnego telewizji publicznej.

Agustin Egurrola przerwał milczenie. Co napisał na Instagramie?

Agustin przerwał milczenie. W czwartkowy poranek dodał nowy post na Instagramie, w którym zabrał głos w ważnej dla niego sprawie. Nie odniósł się do wypowiedzi kolegów z TVN-u, skupił się na tańcu. Pokazał zdjęcia, na których towarzyszą mu podopieczni z jego szkoły. Fotografie powstały w trakcie układania choreografii na ubiegłoroczny sylwester z Dwójką.

Agustin krótko skomentował to, co widać na zdjęciu. Niektórzy jego wpis odebrali jako zamknięcie dyskusji na temat przejścia z TVN do TVP. Egurrola jasno dał do zrozumienia, że taniec jest jego światem i nie ma czasu na słowne przepychanki w mediach:

Choreografia, pasja, ludzie, taniec. Mój świat.

Myślicie, że Agustin Egurrola kiedyś odpowie na zgryźliwe komentarze znajomych z TVN-u?


Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Agustin Egurrola dodał nowy post na Instagramie

Dodaj komentarz

 • joanna pisze:

  https://podopieczni.fundacja-nieinni.org/p,30,przystosowanie_mieszkania_dla_osoby_niewidomej_.html Pomóżcie mu. Okażcie mu serce.

 • Llll pisze:

  Ludzie, każdy chce pracować. Tefałenowskie gwiazdy wszystkich atakują, nie tylko Egurrolę

 • Król pisze:

  Tancerzyk o moralność czy poglądy pytać to jak rozmawiać z szafa Głupi bencwał

  • Gość pisze:

   Głowa ci się z dupa zamieniła ,nie masz szans na dalsze życie koniec z tobą ,tej choroby nie uleczysz

 • ELIZAość pisze:

  Super gość ma czym się pochwalić i życzę mu wielu radości z tego co potrafi najlepiej robić.Moje ogromne gratulacje panie Egurola.

 • Gość pisze:

  Cieszę się bardzo że super tancerz kieruje się pasją w swoim życiu i chciałby pokazać wszystko wszystkim nie kierując się opcjami politycznymi.Gratulacje do Pana skromnej osoby. Słowo do Kingi Rusin zapomniał wół jak cielęciem był.wstyd pseudo redaktorko

 • Gość pisze:

  PRZYKRE TO , ALE KASA RZĄDZI ŚWIATEM.

  • Gość Jan pisze:

   Oczywiście że tak,dlatego Kinga ma miliony,a komuś wytyka gdzie może pracować, grożąc paluszkiem z egzotycznej wyspy.

 • Gość JANEX pisze:

  Dobrze że przeszedł nie wydaje się w politykę niech robi swoje a pirug , czy Rusin zawsze im nie na rękę będzie bo to szczujcy TVN i zazdrośnicy

 • GośćJOWITA pisze:

  ALE MACIE DUŻO JADU,JESTEŚCIE JAK ŻMIJE .

 • Gość pisze:

  kasa i tylko kasa.

  • Gość pisze:

   Może nie tylko kasa. Może ma dość „przyjaciół” z TVN. Facet ma możliwość zarobić i to w czasie pandemii, to czemu nie? Życzę Mu jak najlepiej i nie zazdroszczę kasy.

 • Gość Kam pisze:

  Super dobrze że przeszłeś do TVP wiem że kierujesz się pasją a Rusinka to zazdrośnica

 • ania pisze:

  jest wielu tancerzy,choreografów dla których taniec to życie,ale nikt się tak nie „skundlił”jak on-żenujący wpis choreografa

 • Gość pisze:

  Zapomniał jeszcze o jednej pasji – KASA

  • ania pisze:

   masz rację-kasa wyłączyła mu mózg

  • Jola pisze:

   Dlaczego wylewacie tyle jadu??
   Zazdrościcie?? Nigdy takiej kasy mieć nie będziecie. Agustin to profesjonalista i najlepszy choreograf, za super pracę jest super kasa.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×